Partlová zmenená na nepoznanie: Mirka, si to vážne ty?! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Partlová zmenená na nepoznanie: Mirka, si to vážne ty?!

Mirka Partlová
Mirka Partlová
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
07.08.2017 12:00

BRATISLAVA - Na nepoznanie! Mirka Partlová (32) patrí k tým ženám, ktorým pristane snáď všetko a dokonca aj bez výrazných líčidiel vyzerajú stále rovnako dobre. Teda až doposiaľ... Známa herečka totiž aktuálne zverejnila záber, na ktorom by ste vždy dokonalú televíznu hviezdu hľadali len márne. Mirka, si to vážne ty?


Herečka a speváčka Mirka Partlová je bezpochyby krásna žena. Za všetko hovorí aj fakt, že kdekoľvek sa táto úspešná blondínka objaví, vždy je stredobodom pozornosti. Má totiž pekné črty tváre, ukážkové krivky a sexi postavičku, z ktorej mnohí páni často idú do kolien.

Na zábere, ktorý nedávno zverejnila na svojom instagramovom účte, to ale až tak dokonalo nevyzerá. Známa Slovenka sa totiž cvakla tesne po vlasovej premene, ktorá jej tentoraz absolútne nevyšla. Mirka nebola navyše ani namaľovaná, čo jej na šarme tiež príliš nepridalo.

A hoci jej prirodzenosť väčšinou pristane, v tomto prípade by ju bez výraznejších líčidiel spoznal asi len málokto. Populárna umelkyňa vyzerala skôr tuctovo, chýbala jej povestná iskra a pôsobila celkom iným, skôr nevýrazným dojmom. Veď, schválne spoznali by ste ju takto na ulici?

Páči sa vám Mirkin nový imidž?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 2990


​ 


Galéria

Mirka Partlová Mirke Partlovej nový imidž Svojou najnovšou fotkou speváčka Mirka Partlová je väčšinou Mirka Partlová takmer vždy

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram M.P., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články