Módne (s)hity z vernisáže: Diva Christová, topka Činčurová a Zelinová za hviezdu večera! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Módne (s)hity z vernisáže: Diva Christová, topka Činčurová a Zelinová za hviezdu večera!

Kristína Činčurová, Daniela Christová a Mária Zelinová
Kristína Činčurová, Daniela Christová a Mária Zelinová
04.04.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyfintili sa! Počas uplynulého víkendu sa mnohé známe tváre stretli na vernisáži s názvom Party v 21. storočí, ktorá sa konala na Bratislavskom hrade. Ako sa na túto akciu známe ženy obliekli? Tak na to si opäť posvietila známa stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom...


Lucia Forman Habancová, moderátorka

Musím chváliť. Tentoraz určite nie dogabaná. Paráda. Veľmi príjemne všetko zladené, vrátane nositeľky. Krásne, elegantné, šik. Od hlavy po päty.

Módne (s)hity z vernisáže:

Diana Hágerová, moderátorka

Diana vyzerá skvele vo všetkom. Jednoduché, tak trochu na ľudovú nôtu. Tematicky a zároveň spoločensky zladené. V jednoduchosti je krása a Diana to vie.

Módne (s)hity z vernisáže:

Karolína Chomisteková, riaditeľka Miss Slovensko

Veľmi pekne prevedená čierno-biela kombinácia. Žltá to všetko príjemne oživí. Nie som si ale istá voľbou materiálu kabátu. Látka by asi lepšie vyznela ako koža. Bolo by to kompaktnejšie a elegantnejšie. Tiež by bola lepšia voľba jednofarebnej červenej kabelky ako vzorovanej. Ten vzor na kabelke sa trochu bije so vzorom na blúzke. Dať pozor na detaily a bude to dokonalé!

Módne (s)hity z vernisáže:

Daniela Christová, dcéra bývalej miss Ivany Christovej

Veľmi pekné. Táto dáma je zaujímavá. Perfektné zladenie. Vínovočervená jej pristane. Oceňujem šik zdobenie kabelky a nie krku. Nie vždy na krku šatka vyzerá dobre. S ľudovými motívmi skvele ladí aj s udalosťou. Diva večera.

Módne (s)hity z vernisáže:

Lucia Senášiová, bývalá Miss Universe 

Zaujímavé šaty. Trošku odvážne, ale zaujímavé. Kabelka je veľmi pekná a vzor na ramienku skvele ladí s príležitosťou. Topánky by som ale vymenila za čierne. Tie telové sa trochu bijú s tou púdrovou farbou kabelky. Navyše kabelka by krásne vynikla popri tej čiernej. Je dobré si uvedomiť, čo by mal byť dominantný kúsok. Topánky sú dosť výrazné, celkom zaujmú. Keby boli čierne, bolo by to príjemnejšie zladené. Vlasy a mejkap fajn.

Módne (s)hity z vernisáže:

Mária Zelinová, modelka a moderátorka

Maja s jej nohami si toto môže dovoliť. Vysoké čižmy vyzerajú úžasne s čiernymi nadkolienkami a krátkou sukňou. Jednoduchý krátky top s čipkou skvele dolaďuje celkový štýl a dodáva outfitu ženskosť. Pekné, jednoduché. Maja je určite hviezda večera.

Módne (s)hity z vernisáže:

Simona Leskovská, bývalá finalistka miss a športová moderátorka

Tu asi nemám čo vytknúť. Čierna do spoločnosti nikdy nesklame a malé čierne sú „must have“ v ženskom šatníku. Trendové zdobenie krku je šik a dáme pristane. Ale asi predsa by som jednu vec vylepšila. Štýl kabelky. Jemnejšia by bola lepšia voľba. Možno malá listovka... Mejkap a účes ladia so všetkým.

Módne (s)hity z vernisáže:

Kristína Činčurová, Miss Slovensko 2016

Jednoducho krásne. Táto dáma je víla večera. Od hlavy po päty všetko ladí. Toto je to, čo som vysvetľovala predtým. Kabelka je dominantný kúsok a skvele vynikne v takejto súhre  s jednotlivými kúskami oblečenia/doplnkov. Topka!

Módne (s)hity z vernisáže:

Lenka LeRa Rakárová, speváčka

Stále tvrdím, že nemusíme mať všetci takzvané ideálne miery. Nie každému super štíhlosť pristane. Určite ale budem tvrdiť, že ak dáma nemá dokonalé ramená, mala by ich skôr zakryť. Pôsobí to vkusnejšie. Ak by vymenila tielko za top s trojštvrťovými rukávmi, bolo by to skvelé. Oblečenie okrem iného pomáha aj korigovať nedostatky a naopak ukázať to, čo je pekné. Parádna sukňa. Krásne topánky. Kabelke by som skrátila dĺžku ramienka. Inak ako celok to pôsobí príjemne.

Módne (s)hity z vernisáže:

Mária Lechmanová, herečka

Opäť skvele predvedená čierno-biela kombinácia. Volány sú „in“ a aj tematicky ladia. Oceňujem ladenie farby topánok s rúžom a náušnicami. Tomu sa hovorí premyslený a dômyselný styling. Pôsobí to veľmi sviežo a šik.

Módne (s)hity z vernisáže:

Miriam Mattová, bývalá finalistka miss Slovensko

Pekné mentolkové šaty. Parádne topánky. Ale „prehoz“ cez ramená by som vymenila za svetlejšiu alternatívu. Biela, krémová, púdrová... Čierna je príliš veľký kontrast s pastelkami. Pôsobí to surovo. Vymenila by som farbu kabelky. Keby bola v pepermintovom odtieni, bola by to pecka. Určite oceňujem, že dáma to nepreháňala s doplnkami!

Módne (s)hity z vernisáže:

Veronika Ferancová, tanečnica

Veľa červenej môže byť na škodu. A ešte, keď sa netrafíme s odtieňmi. Červená je farbou vášne, ale aj agresivity. V prvom rade opäť ramená, ktoré by mali byť skôr zakryté. Pútajú zbytočne negatívnu pozornosť. Overal je fajn, ale možno iného strihu. Náhrdelník je ako päsť na oko. Kde sú volány, malo sa zdobiť veľmi striedmo. Topánky buď zladiť s kabelkou (i keď už neplatí pravidlo, že kabelka a topánky musia spolu ladiť), alebo by som išla aj do úplne inej farby... Napríklad modrej. Získalo by to príjemnú farebnosť a farba na topánkach by pomohla odpútať pozornosť od veľkej plochy červenej.

Módne (s)hity z vernisáže:

Veronika Strapková, speváčka

Všetko by bolo fajn. Parádne žlté šaty. Ale tie lesklé pančuchy? Preboha. Preč s nimi. Načo? Keď už, aspoň matnú verziu. Trošku sa mi bije štýl topánok s náhrdelníkom. Lepšia voľba by bola klasické nadčasové telové lodičky. Potom by to bolo skvelé. Stále hovorím, dbať na detaily, možno maličkosti, ktoré robia dokonalý styling.

Módne (s)hity z vernisáže:


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články