Šokujúce reakcie Banášovej ex na zásnuby s Vinczem: Modrovský je skeptický, Bezdeda chce ísť za svedka! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Šokujúce reakcie Banášovej ex na zásnuby s Vinczem: Modrovský je skeptický, Bezdeda chce ísť za svedka!

Reakcie Banášovej bývalých vás dostanú.
Reakcie Banášovej bývalých vás dostanú., Zdroj: Jan Zemiar
14.02.2017 10:20

BRATISLAVA - Po verejných zásnubách moderátorskej dvojice Adely Banášovej (36) a Viktora Vinczeho (26) sa roztrhlo vrece s rozporuplnými reakciami. Kým jedni sa z čerstvých snúbencov tešia a posielajú im odkazy plné podpory, našli sa aj takí, ktorým sa rýchle spečatenie vzťahu príliš nezdá. My sme zisťovali, čo si o tomto nečakanom kroku myslia Banášovej bývalí partneri Peter Modrovský (33) a Tomáš Bezdeda (31).Vincze požiadal Banášovú o ruku!


Fanúšikom sympatickej moderátorky neuniklo, že Viktorovi sa v pomerne krátkom čase podarilo to, čo ani jednému z nich za niekoľko rokov. Čo mám na to povedať, teraz som sa to dozvedel, ľudia mi to píšu... Neviem, čo sa stalo, minule som bol skeptik, tak budem aj teraz. Či to nie je nejaká kampaň na televízne ceny alebo Chart show,“ zamyslel sa tanečník. ,,Ale ak je to pravda a zasnúbili sa, prajem im, samozrejme, všetko dobré,“ povedal nám úprimne Modrovský.

S otázkou, čo hovorí na rýchle zásnuby, sme oslovili aj Tomáša Bezdedu. ,,Aha... Tak gratulujem, super! Kedy bude svadba? Dúfam, že môžem ísť za svedka. Teším sa z nich, populácia klesá, treba s tým niečo urobiť. Gratulujem a držím im palce,“ znela bezprostredná reakcia speváka, ktorý vyše dvoch rokov s Adelou tvoril pár ešte po skončení prvej Superstar. 


Galéria

Reakcie Banášovej bývalých vás Adela a Viktor sa Viktor Adelu požiadal o Posledným partnerom Adely Banášovej Adela Banášová kedysi tvorila

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články