Tlučková (54) vypálila rybník mladším kolegyniam: Partlová i ďalšie ostali s dlhým nosom! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Tlučková (54) vypálila rybník mladším kolegyniam: Partlová i ďalšie ostali s dlhým nosom!

Zuzana Tlučková
Zuzana Tlučková
07.11.2016 12:00

BRATISLAVA – Jedna za hviezdu, ostatné sa môžu hanbiť! Koncom minulého týždňa sa v Bratislave konala premiéra divadelnej hry Pi čaj, miláčik, ktorú si nenechalo ujsť aj množstvo známych tvárí. Hlavnou hviezdou predstavenia bola herečka Zuzana Tlučková (54), ktorá zaujala aj na párty vďaka svojmu outfitu, ktorým zatienila i ostatné kolegyne. S dlhým nosom tak ostala nielen Mirka Partlová (31) v čudesnom outfite, ale aj ostatné herečky, ktoré výzorom veľmi nezaujali.


Zatienila kolegyne! Slávnostnú premiéru divadelnej komédie Pi čaj, miláčik si pred pár dňami v našom hlavnom meste nenechalo újsť množstvo známych osobností. Hviezdou predstavenia bola bezpochyby Zuzana Tlučková, ktorá divákov očarila nielen na javisku, ale aj mimo neho. Na slávnostnom raute, kde okrem hercov nechýbali ani pozvaní hostia a známe tváre, sa totižto objavila nahodená v outfite, ktorým všetkých prítomných odrovnala.

V čiernych zamatových šatách, ktoré sú momentálne mimoriadne in, pôsobila noblesne a elegantne, čím bezpochyby vypálila rybník aj mladším kolegyniam. Tie sa totižto na túto akciu veľmi nevyparádili, a ak sa aj chceli, veľmi im to nevyšlo.

Príkladom je herečka Mirka Partlová, ktorá popri o dvadsať rokov staršej kolegyni Tlučkovej, ostala, ako sa hovorí „s dlhým nosom“. Jej outfit totižto pôsobil čudesne. Bývalá Cmoríková frajerka si obliekla modrý huňatý sveter, k tomu si dala dlhú čiernu sukňu po členky a modré otvorené topánky. Hoci je farebná kombinácia čiernej a kráľovskej modrej dobrou voľbou, výber materiálov a strihov herečke na pôvabe nepridal. K tomu ešte mokrý look na vlasoch a Mirka vyzerala ako úplne niekto iný... Okrem nej outfitom nezaujali ani moderátorka Katarína Brychtová, ktorá zvolila nudné čierne šaty, či herečka Zuzana Skopálová, ktorá prišla v nohaviciach a neforemnom dlhom tope. Tlučková to jednoducho zvládla najlepšie... Nemyslíte?

Zuzane Tlučkovej to v zamatových šatách pristalo.
Tlučková (54) vypálila rybník

Miroslava Partlová bola na nepoznanie. Tento čudesný outfit jej veľmi nevyšiel.
Tlučková (54) vypálila rybník

Katarína Brychtová v čiernych nudných šatách tiež nezaujala.
Tlučková (54) vypálila rybník

Zuzana Skopálová v nohaviciach a neforemnom tope.
Tlučková (54) vypálila rybník

Pristalo to podľa vás Zuzane Tlučkovej?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 3198Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články