Rozkročené nohy a... Prsia sa jej derú von: Ďalšia odvážna FOTO Slovenky provokatérky! | Topky.sk

Pondelok, 25. marec 2019. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Rozkročené nohy a... Prsia sa jej derú von: Ďalšia odvážna FOTO Slovenky provokatérky!

Známa Slovenka vie ako provokovať.
Známa Slovenka vie ako provokovať.
Zdroj: Instagram M.S.
27.10.2016 19:00

BRATISLAVA/MILÁNO - Páni, zhlboka dýchajte! Všade vo svete sa o Slovenkách hovorí ako o jedných z najkrajších žien. Svoje by o tom vedeli rozprávať aj temperamentní Taliani. Práve tí totiž doslova zbožňujú našu modelku Martinu Štetiarovú (32). Blondínka má totiž nielen božské telo, ale aj poriadny kus odvahy - jej profily na sociálnych sieťach sú tak plné super sexi záberov. Fúúúha, a provokuje opäť, pozrite!


Martina Štetiarová je známa provokatérka. Odvahy má na rozdávanie a v kombinácii s jej dokonalými krivkami... No, nejednému mužovi sa pri pohľade na jej snímky rozbúcha srdce. Blondínka totiž pravidelne svoje profily na sociálnych sieťach zásobuje super zvodnými fotkami.

Za zmienku rozhodne stojí aj jej najnovší príspevok. Plavovláska sa na zábere dráždi v erotickej póze s rozkročenými nohami, pričom na sebe má len čierne tangá a futbalový dres. Ani ten však veľa z Martininho tela nezakrýva... Práve naopak - odhaľuje štíhly driek aj jej plné prsia. Fúha, no tak toto je jednoznačne najsexi športová fanúšička! 

Martina Štetiarová je veľká provokatérka.
Rozkročené nohy a... Prsia
Zdroj: Instagram M.S.

Je podľa vás Martina Štetiarová sexi?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 2598Galéria

Známa Slovenka vie ako Martina Štetiarová je veľká Martina Štetiarová je veľká Martina Štetiarová je super Martine Štetiarovej odvaha rozhodne

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram M.Š., LSZ Photography

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články