Páni, držte sa: Slovenská cicuška odhalila, čo sa dalo! | Topky.sk

Pondelok, 25. marec 2019. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Páni, držte sa: Slovenská cicuška odhalila, čo sa dalo!

Martina Štetiarová
Martina Štetiarová
Zdroj: Instragram M.Š.
19.09.2016 00:00

BRATISLAVA - Vrr, brutálne sexi! Ak získate titul Najkrajšie telo sveta, bola by škoda, neukázať ho. Teda aspoň na fotografiách. Takýmto heslom sa pravdepodobne riadi aj slovenská sexbomba Martina Štetiarová (33), ktorá svojimi pikantnými fotografiami neprestáva provokovať. Potvrdzuje to aj dráždivý záber, ktorý v týchto dňoch vycapila na internet.


Martina Štetiarová je jednou zo slovenských bohýň, ktorej krivky nenechajú chladného snáď žiadneho chlapa. Veď pred objektívom pózuje väčšinou len v minimalistických outfitoch a s odhaľovaním svojej dokonale tvarovanej figúry, nemá tiež najmenší problém.


Pikantné FOTO Slovenky s najkrajším telom: V hlavnej úlohe prsia a vytŕčajúca bradavka!


Bývalá playmate dokonca nezaháľa ani na sociálnych sieťach, kde fanúšikov pravidelne zaplavuje poriadne odvážnymi fotografiami. No a túto skutočnosť potvrdila aj tentoraz. Sexi blondínka totiž zverejnila snímku, na ktorej sa ukázala v maximálne rajcovných plavkách.

Šteklivý kúsok odhaľoval nielen modelkin exkluzívny zadoček, ale dokonca aj šťavnaté obliny pŕs. V kombinácii so vzrušujúcou pózou, ktorú Martina zaujala, niet pochýb, že sa pri tomto zábere zatajil dych nejednému mužovi. Absolútnou dávkou sexepílu sa môžete pokochať aj vy!

Martina Štetiarová takto dráždi svojich fanúšikov na sociálnej sieti. Tentoraz ukázala nielen vypracovaný zadoček, ale aj rajcovné obliny napumpovaného dekoltu.
Páni, držte sa: Slovenská
Zdroj: Instragram M.Š.

Myslíte si, že je Martina Štetiarová sexi?

35 % nie
áno 65 %

Hlasovalo: 846Galéria

Martina Štetiarová Martina Štetiarová takto dráždi Martina Štetiarová sa môže Martina Štetiarová vie, ako Martina Štetiarová má sexepílu

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram M.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články