°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Bacuľka Evelyn sa teda nezdá: Pozrite, ako rozčapila nohy!

Eva Kramerová alias Evelyn
Eva Kramerová alias Evelyn
Zdroj: Instagram E.K.
21.06.2016 09:30

BRATISLAVA - Fúha, kto by to bol na ňu povedal! Komička Eva Kramerová (25) na jeseň hviezdila v jojkárskom seriáli Život podľa Evelyn. Aktuálne sa blondínka chystá na natáčanie pokračovania tohto sitkomu. A zdá sa, že chce pred kamerami vyzerať naozaj tip-top. Začala totiž pravidelne cvičiť. A dlhé hodiny v posilňovni už zjavne prinášajú svoje ovocie. Pozrite, čo dokáže s nohami!


Evu Kramerovú Slovákom predstavovať nemusíme. Do povedomia verejnosti sa dostala ešte pred dvomi rokmi, keď na dovolenke v Chorvátsku márne hľadala kuny. Odvtedy sa bacuľka dostala medzi slovenskú humoristickú elitu a na jeseň zabávala divákov z vlastného seriálu Život podľa Evelyn. 


VIDEO Zúfalej Evelyn, ktorá prosí o pomoc: Posiela pozdrav z poj***ného Jadranu!


Čoskoro sa bude natáčať už aj pokračovanie tohto sitkomu. A zdá sa, že hlavná hviezda sa začala na to aj svedomito pripravovať. Už niekoľko mesiacov totiž tvrdo maká v posilňovni a zosekáva svoju šťavnatú figúru. Svedčí o tom množstvo fotiek, ktoré zabávačka vešia na sociálnu sieť Instagram. 

A najnovšie zábery dokazujú, že tvrdá drina vo fitku začína prinášať svoje ovocie. Táto pevná žena totiž dokáže dať nohu takmer až za hlavu. S tým má pritom problém aj ktorákoľvek štíhla kočka. Že je Evelyn takáto ohybná by preto tipoval naozaj len málokto... Tak to naozaj klobúk dole!

Povedali by ste, že je Evelyn takáto ohybná?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 489


 


Galéria

Eva Kramerová alias Evelyn Eva Kramerová alias Evelyn Eva Evelyn Kramerová pravidelne Eva Kramerová alias Evelyn Eva Kramerová alias Evelyn

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram E.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články