Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Tajomstvo slovenskej sexbomby odhalené: Ulovil ju tento fešák z Dubaja!

Eva Cifrová
Eva Cifrová
Zdroj: Facebook E.C.
10.05.2016 09:00

DUBAJ - Zamilovaná až po uši! Playmate Eva Cifrová (33) patrí jednoznačne k našim najväčším sexbombám. No hoci jej dokonalé krivky obdivuje z fotiek obrovské množstvo pánskych fanúšikov, výsostné právo na ne má len jeden muž. Ako sa nám totiž podarilo zistiť, krásna blondínka má po svojom boku nového partnera. Pozrite, zbalil ju tento fešák z Dubaja.


Slovenská playmate Eva Cifrová aktuálne trávi so svojimi blízkymi dovolenku v luxusnom Dubaji. Svedčia o tom fotky, ktoré kráska vešia na svoje profily na sociálnych sieťach. Okrem pohody a slnka, ktoré si výletníci pri mori užívajú, však snímky odhalili aj niečo viac. 

Blondínka sa tam totiž túli k záhadnému fešákovi... A všetko nasvedčuje tomu, že ide o jej nového partnera. To nám napokon potvrdila aj samotná Eva. „Volá sa Lukáš Krnoul, je Čech. Sme spolu krátko, preto to nechcem viac rozoberať,“ povedala nám sexica. 

Nám sa však o sympatickom mladíkovi podarilo zistiť viac. Podľa našich informácií totiž Cifrovej partner už nejaký čas žije práve v Spojených arabských emirátoch, kde pôsobí ako manažér jednej z miestnych reštaurácií. Nechajme sa teda prekvapiť, či kráska kvôli láske zostane žiť v luxusnom raji alebo to riskne so vzťahom na diaľku. V každom prípade dvojici prajeme veľa šťastia! 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Eva Cifrová Eva Cifrová si v Eva Cifrová tvorí pár Eva Cifrová trávi chvíle Evu Cifrovú prezradili fotky Eva Cifrová si chvíle

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Facebook E.C.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články