°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Malý korzet, široké stehná a roztiahnuté nohy: Blondínka z markizáckej šou nemá súdnosť!

Eliška Mrázová
Eliška Mrázová
Zdroj: Foto: showpix.cz
20.04.2016 19:30

PRAHA - Ukázala macaté stehná aj poriadne faldy! Takto sa pretŕčala česká speváčka Eliška Mrázová (21), ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko Slovenska. Krehká, útla blondínka, ktorú si televízni diváci pamätajú, je však už dávnou minulosťou!


Toto jej nevyšlo! Dať si na seba ultratesný korzet a obtiahnuté krátke šortky, chce dávku odvahy. Nuž a česká speváčka Eliška Mrázová je zjavne poriadne smelá žena, hoci jej postava nie je ani zďaleka ideálna. Mladá blondínka totiž striedavo chudla a priberala, a to sa podpísalo aj na tom, ako dnes vyzerá. Napriek tomu sa však neváhala predviesť v outfite, ktorý odhalil všetky jej nedostatky.


Blondínka z markizáckeho Hlasu: Chcela chudnúť, ale... Fúha, veď pribrala!


Na jednom zo svojich vystúpení totiž provokovala v tesnom oblečení, v ktorom ukázala viac, ako plánovala. Počas toho, ako sa krútila na stoličke a rozťahovala svoje široké stehná, predviedla nielen nevkusný kostým, ale aj pretŕčajúce faldy na bruchu. Na jej bacuľatú postavu dokonca nestačil ani korzet, v ktorom vystupovala. V istých momentoch sa zdalo, že jej top – menší o číslo či dve – nápor nezvládne a nakoniec praskne.

Na takéto výstrelky by však mala plavovláska veľmi rýchlo zabudnúť. Okrem svojich kyprých tvarov totiž vyvetrala aj nepeknú celulitídu. A tak sa fanúšikovia mohli „pokochať” početnými jamkami, ktoré sú všetko iné, len nie pôvabné. Speváčka si zjavne zo svojich telesných nedostatkov ťažkú hlavu vôbec nerobí, trochu súdnosti by však v tomto prípade určite nebolo na škodu.

Eliška Mrázová upozornila na všetky svoje nedostatky.
Malý korzet, široké stehná

Myslíte si, že to speváčka Eliška Mrázová so svojím outfitom prehnala?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1662Galéria

Eliška Mrázová Eliška Mrázová upozornila na Česká speváčka Eliška Mrázová Eliška Mrázová chcela byť Eliška Mrázová hviezdila v Eliška Mrázová kedysi pôsobila

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: showpix.cz, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články