Markíze »ide karta«: Ďalší trapas na obrazovkách! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Markíze »ide karta«: Ďalší trapas na obrazovkách!

Dagmar Hubová a Jana Hubinská.
Dagmar Hubová a Jana Hubinská.
21.01.2016 11:30

BRATISLAVA – Opäť si u divákov zavarili! Vyzerá to tak, že utorok 19. januára bol pre televíziu Markízu naozaj čiernym. Okrem medzinárodného kiksu kuchára Ľubomíra Herka (36) v Teleráne, kde ho kamera pristihla, ako si robí tzv. lajnu z bieleho prášku, si vyrobili trapas aj v ďalšej publicistickej relácii. V jednej z reportáží magazínu Reflex totiž redaktorka zamenila mená dvoch známych slovenských žien, o čom nás informovala pozorná čitateľka.


Vaše tipy

Toto im nevyšlo! Magazín Reflex prináša divákom predovšetkým ľudské príbehy plné emócií, okorenené bulvárom a rôznymi kuriozitami. Jedna z utorkových reportáží však divákov dosť prekvapila. Pozorná diváčka si totiž všimla, že si redaktorka v príspevku o balete pomýlila mená dvoch známych žien.

Pedagogičku Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU pani Dagmar Hubovú, známu aj z markizáckej tanečnej šou Let´s Dance, premenovali v reportáži na Hubinskú. A to je zas priezvisko známej herečky Jany. „Pozrite si príspevok o baleťákovi, kde bola aj pani Hubová, známa aj mediálne, premenovaná na Hubinskú. Markíze chýbajú základné znalosti a prehľad,“ napísala nám rozhorčene istá čitateľka. Jej slová sme si chceli overiť aj v archíve televízie, ale vydanie z 19. januára tam chýba.

Myslíte si, že v televízii by si mali na takéto zámeny dať väčší pozor?

4 % nie
áno 96 %

Hlasovalo: 1925Galéria

Dagmar Hubová a Jana Dagmar Hubová sa zviditeľnila Dagmar Hubová Pedagogička Hudobnej a tanečnej Herečka Jana Hubinská hrala Jana Hubinská, Richard Genzer Herečka Jana Hubinská. Televízny archív Markízy. Reflex

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Ján Zemiar, Peter Frolo, Orange, Tv Markíza, Garfield film,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články