Jani, toto snáď nie: Známa herečka (52) v príliš obtiahnutých legínach! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Jani, toto snáď nie: Známa herečka (52) v príliš obtiahnutých legínach!

Jana Hubinská
Jana Hubinská
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
24.11.2016 13:30

BRATISLAVA - Ups, tak toto jej nevyšlo! Herečka Jana Hubinská (52) sa v stredu večer objavila na spoločenskej akcii, ktorá sa konala pri príležitosti krstu CD speváka Marcela Palondera (52). Známa plavovláska však tentoraz zaujala viac ako kedykoľvek predtým. Medzi prominentnými hosťami sa totiž objavila v outfite, ktorý blondínke nelichotivo vymodeloval obrysy jej najintímnejších častí.


V stredu vo večerných hodinách sa v našom hlavnom meste konal krst nového CD známeho slovenského speváka Marcela Palondera. Prominentnú akciu si prišlo vychutnať aj množstvo známych tvárí, medzi ktorými nechýbala ani herečka Jana Hubinská.

Blondínka si však tentoraz vyslúžila pozornosti viac ako ktokoľvek iný. Medzi smotánku prišla odetá v outfite, ktorý síce na prvý pohľad pôsobil všedne, no pozornému oku zaiste neunikol menší, nie príliš lichotivý detail.

Jana sa totiž vykrúcala pred objektívmi fotoaparátov v čiernych obtiahnutých legínach, ktoré mala tak zarezané, že sa jej spod nich črtali intímne partie. Herečka by sa tak mala nabudúce skontrolovať aj z „podhľadu“ alebo sa podobným modelom radšej okľukou vyhýbať.

Herečka Jana Hubinská predviedla na akcii aj nelichotivé tzv. ťavie kopýtko.
Jani, toto snáď nie:
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

Myslíte si, že by sa mala Jana Hubinská podobným modelom vyhýbať?

31 % nie
áno 69 %

Hlasovalo: 1628Galéria

Jana Hubinská Herečka Jana Hubinská predviedla Jana Hubinská Jana Hubinská zvolila nie Jana Hubinská prišla odetá Obtiahnuté legíny Hubinskej nelichotivo

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články