Nová posila markizáckeho seriálu: Fíha, veď sa ukázala úplne nahá! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Nová posila markizáckeho seriálu: Fíha, veď sa ukázala úplne nahá!

Jana Hubinská v minulosti pred kamerou odhalila celé svoje telo.
Jana Hubinská v minulosti pred kamerou odhalila celé svoje telo.
Zdroj: Česká televize
09.04.2015 00:00

BRATISLAVA - Ukázala všetko! V stredu večer sa v markizáckom seriáli Chlapi neplačú objavila nová postava. V úlohe zubárky sa predstavila herečka Jana Hubinská (50). Tá si v minulosti zahrala aj v českom počine Zdivočelá země. No tam si strihla oveľa pikantnejšie scény. Divákom sa ukázala úplne nahá a odhalila aj tie najintínmnejšie časti svojho tela.


Seriál Chlapi neplačú osviežila nová postava. V úlohe zubárky sa v stredu večer predstavila herečka Jana Hubinská, ktorá svojím šarmom očarila starého pána Pollnera. No zatiaľ čo v markizáckom počine sa plavovláska ukázala celá zahalená v bielom a stvárnila serióznu pani lekárku, v minulosti si strihla už aj oveľa pikantnejšie scénky. 

Dôkazom sú zábery z českého seriálu Zdivočelá země. Práve tam totiž herečka odhodila všetky zábrany a spolu s nimi aj svoje oblečenie. Pred kamery sa totiž postavila úplne nahá. V televízii dokonca neváhala odhaliť okrem holých pŕs aj tie najintímnejšie partie svojho tela. Takýchto záberov sa fanúšikovia markizáckych Chlapov na obrazovkách zrejme nedočkajú. 

V seriáli Zdivočelá země toho Jana Hubinská odhalila viac než dosť.
Nová posila markizáckeho seriálu:
Zdroj: Česká televize

Videli ste seriál Zdivočelá země?

71 % nie
áno 29 %

Hlasovalo: 571Galéria

Jana Hubinská v minulosti V seriáli Zdivočelá země Jana Hubinská sa pred Jana Hubinská pred kamerami Divákom seriálu Zdivočelá země Jana Hubinská v seriáli Jana Hubinská sa najnovšie Jana Hubinská v seriáli

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza, Česká televize

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články