Túto mal Kollár aj mŕtvy slovenský milionár: Ukázala nového boháča! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Túto mal Kollár aj mŕtvy slovenský milionár: Ukázala nového boháča!

Boris Kollár a Peter Kovarčík - známi slovenskí boháči
Boris Kollár a Peter Kovarčík - známi slovenskí boháči
17.01.2016 22:00

BRATISLAVA/PRAHA - Česká herečka Kateřina Brožová (47) je u nás známa nielen zo seriálov. Kedysi totiž randila s boháčom Borisom Kollárom (50) a tancovala aj v Let´s Dance. Multiotecko však nebol jediným zámožným Slovákom v jej živote. Stála aj po boku Petra Kovarčíka (†61), ktorý za záhadných okolností zomrel minulý rok. Blondínka teraz už nejaký čas chodí s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom (46), s ktorým sa aj tento týždeň objavila v spoločnosti.


Krásna žena a bohatý muž – to je model, ktorý sa stále opakuje v živote herečky Kateřiny Brožovej. Slovákom môže byť známa, keďže tancovala v Let´s Dance a hrala v seriáloch, ktoré sa dostali aj k našim divákom. 

Navyše, blondínka randila aj so Slovákmi. S Borisom Kollárom prežila polročný románik v roku 2006. Oveľa dlhšie v jej živote figuroval Peter Kovarčík, ktorý sa tiež nemohol sťažovať na nedostatok peňazí. Ich vzťah dokonca začal ešte v dobe, keď bola Kateřina vydatá za iného zámožného podnikateľa, s ktorým má aj dcéru. 


Slovenský milionár, exmilenec známej herečky, náhle zomrel: Smrť v kúpeľni!


Dnes je však už blondínka nejaký ten čas šťastná po boku ďalšieho vplyvného muža. Tento týždeň si vyšla do spoločnosti a partner Jaromír Soukup nechýbal po jej boku.

Ide o majiteľa televízie Barrandov, kde má Brožová vlastnú reláciu. Podľa českých médií je to jeden z najvplyvnejších a najbohatších mediálnych magnátov u našich susedov. Okrem televíznej stanice mu patrí skupina reklamných a mediálnych agentúr a tiež veľké vydavateľstvo. Žeby tento bol už ten pravý? 

Ako je vám Kateřina Brožová najviac známa?


Galéria

Boris Kollár a Peter Kateřina Brožová a Jaromír Kateřina Brožová a Boris Kateřina Brožová a Peter

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Profimedia, archív BK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články