Hriešne šaty markizáckej porotkyne: Klára veď... Si skoro NAHÁ! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Hriešne šaty markizáckej porotkyne: Klára veď... Si skoro NAHÁ!

Šaty Kláry Vytiskovej toho veľa nezakrývali.
Šaty Kláry Vytiskovej toho veľa nezakrývali.
Zdroj: TV MARKÍZA
07.12.2015 16:50

BRATISLAVA/PRAHA - Odvážna! V nedeľu večer Česko a Slovensko spoznalo svoju novú SuperStar. Najviac divákov zaujala Emma Drobná (21), ktorá celú súťaž vyhrala. Zaujať sa však počas večera podarilo aj extravagantnej porotkyni Kláre Vytiskovej (30). Češka známa svojimi uletenými módnymi kreáciami sa tentokrát objavila v modeli, ktorý by sa pokojne dal nazvať „Cisárove nové šaty“. Veď brunetka v nich vyzerá ako kompletne nahá.


Diváci speváckej šou SuperStar boli včera večer svedkami veľkého superfinále. Na pódiu si to rozdali traja najlepší speváci, z ktorých napokon titul víťaza získala Emma Drobná.


SuperStar má svoju víťazku: Nikto jej to prvé miesto neprial! 


No ryšavá kráska nebola jediná, ktorá počas večera pútala pozornosť. Pohľady všetkých mierili aj na porotkyňu Kláru Vytiskovú. Brunetka mala totiž na sebe skutočne odvážne šaty, ktoré boli úplne priesvitné. Sieťovinová látka odhaľovala celé jej telo a tmavšie miesta na modeli prekrývali už len to najpodstatnejšie. 

Nejde však o prvý outfit, ktorým speváčka prekvapila. Počas speváckej šou boli diváci svedkami viacerých uletených kreácií. 


Porotkyňa markizáckej SuperStar je ľuďom na smiech: Poriadne jej naložil, pozrite! 

Mimožemšťanka z markizáckej šou: Bez mejkapu už nie je taká COOL!

Uletená porotkyňa zo SuperStar miluje módu a nemá problém si vystreliť sama zo seba

Páčia sa vám hriešne šaty Kláry Vytiskovej?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1077Galéria

Šaty Kláry Vytiskovej toho Hriešne šaty, ktoré mala Klára Vytisková mala na Klára Vytisková mala na Šaty Kláry Vytiskovej odhaľovali Klára Vytisková je známa Klára Vytisková mala na Porota s víťazkou SuperStar

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články