Fotografie topmodelky Michaely Kocianovej sú niečím neobyčajné: Skrývajú v sebe nádej pre túto ženu! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Fotografie topmodelky Michaely Kocianovej sú niečím neobyčajné: Skrývajú v sebe nádej pre túto ženu!

Ivanka Danišová
Ivanka Danišová
Zdroj: FEMINITY
16.10.2015 15:45

BRATISLAVA - Tieto fotografie topmodelky Michaely Kocianovej obleteli za posledné mesiace celý svet. Zábery sú totiž exkluzívne svojím posolstvom, ktoré chytilo za srdce nejedného z nás.


Úspešná slovenská modelka a ambasádorka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, Michaela Kocianová, nafotila sériu fotografií v modeloch slovenských módnych návrhárov pred objektívom Marcela Gonzaleza-Ortiza. Set jednoduchých fotografíí odráža pózovanie v modeloch, ktoré poskytol Boris Hanečka, Hana Převrátilová, Maja Božovič, Marcel Holubec, Maroš Baran, Michaela Ľuptáková či Michal Kováčik, Martin Hrča a Andrea Pojezdáková.

Topmodelka Michaela Kocianová nafotila
Zdroj: FEMINITY

Slovak Fashion for Rainbow Child

Vďaka nedávnej online aukcii fotografií sa nám podarilo pre Ivanku vyzbierať aspoň niekoľko tisíc eur a prispieť jej k túžbe po lepšom a plnohodnotnejšom živote. Ivanka však potrebuje do 3.novembra 2015 získať financie na ďalšiu náročnú operáciu, ktorá stojí neuveriteľných 185 000 USD.

Tieto tri fotografie zo série albumu Slovak Fashion for Rainbow Child však ešte hľadajú svojho majiteľa. Počas módnych dní Fashion LIVE!, ktorý sa uskutoční od 21.10.-23.10. 2015 v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave si ich budete môcť pozrieť a v prípade záujmu aj kúpiť. Vďaka tomuto projektu sa totiž pred tromi rokmi začala podpora Ivanky Danišovej. Pomôcť môžete aj vy tým, že prispejete ľubovoľnou sumou na Ivankin osobný účet zriadený na zbierku:

č. účtu: 1200082658/8320
IBAN SK98 8320 0000 0012 0008 2658
Swift: JTBPSKBA

V rámci projektu Fashion LIVE! tiež môžete pomôcť a prispieť tiež na Hodinu Deťom alebo priamo na tomto účte:

č. účtu:  266 952 0090 / 1100
IBAN:    SK19 1100 0000 0026 6952 0090
SWIFT:  TATR SK BX
Do poznámky je nutné uviesť "GOLD" 

Za každou fotografiou je príbeh

Za spomínanými fotografiami sa ukrýva silný príbeh Ivanky Danišovej, o ktorej sme vám už viackrát písali. Toto žieňa s nevinným pohľadom a úprimnou dušou trpí diagnózou z detstva - Goldenharovým syndrómom.

Vďaka podpore a pomoci dobrých ľudí sa odvážnej Slovenke podarilo vycestovať do Spojených štátov a podstúpiť komplikovanú operáciu. Po prílete na Ivanku čakali húfy novinárov, pretože jej príbeh i kampaň zaujali americké médiá. Nasledujúce dni však boli veľmi ťažké, pretože okrem problémov so srdcom sa vyskytli ďalšie vážne komplikácie a lekári museli zvoliť náročnejšiu variantu operácie. Ivanku pripravili na najhoršie. „Boli to náročné dni pred ťažkou operáciou, ale je až neuveriteľné, ako úžasne sa lekári spojili na to, aby som mohla včas podstúpiť štrnásťhodinovú operáciu,“ prezradila v rozhovore, ktorý si môžete prečítať v našom staršom článku.

1. Návrhárka Andrea Pojezdálová pripravila tento model

Michaela Kocianová
Zdroj: FEMINITY

2. Michaela Kocianová v modeli od Borisa Hanečku a Hany Převrátilovej

Michaela Kocianová
Zdroj: FEMINITY

3. Slovenská topmodelka v šatách z dielne Marcela Holubca

Michaela Kocianová
Zdroj: FEMINITY


Galéria

Ivanka Danišová Topmodelka Michaela Kocianová nafotila Michaela Kocianová Michaela Kocianová Michaela Kocianová

Nástroje k článkuZDROJ: feminity.zoznam.sk
FOTO: feminity.zoznam.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články