Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Trapas v markizáckom Teleráne: Lenka, čo ti to vybehlo do kamery?!

Lenka Šóošová nechcela ukázať nohavičky v priamom prenose - dokazuje to jej následná zahanbená reakcia.
Lenka Šóošová nechcela ukázať nohavičky v priamom prenose - dokazuje to jej následná zahanbená reakcia.
Zdroj: TV MARKÍZA
06.05.2014 14:00

BRATISLAVA - Kuk! Čaro živého vysielania je aj v tom, že sa často vyskytnú úsmevné situácie, ktoré v danej chvíli nikto nečaká. Presne v takej sa vo včerajšom Teleráne ocitla aj skúsená moderátorka Lenka Šóošová (37). Stačil totiž len krátky moment a ukázala oveľa viac, ako chcela. Tvár markizáckej relácie v priamom prenose neúmyselne odhalila, akú spodnú bielizeň skrýva pod nohavicami.


Lenka Šóošová počas pondelkového Telerána ukázala divákom omnoho viac ako len svoje moderátorské schopnosti. Čaro živého vysielania totiž ku koncu relácie zafungovalo naplno a brunetka sa tak ocitla v situácii, ktorú by zrejme rada z vysielania vystrihla. Dlhoročná tvár televízie Markíza totiž nechtiac divákom v priamom prenose ukázala, čo skrýva pod svojimi nohavicami. 

A že sa poriadne zahanbila, dokazuje aj jej následná reakcia. „Ježiš, nohavičky,“ strhla sa zmätená moderátorka, keď si podvihla tričko. Chcela totiž ukázať, aké nohavice sú momentálne v móde, no odhalila toho omnoho viac. „To som fakt nechcela toto,“ začervenala sa markizáčka. 

Na podobné vtipné momenty je však živé vysielanie bohaté. Veď napríklad počas Silvestra prekvapila moderátorov Televíznych novín Patrika Švajdu a Zlaticu Puškárovú horiaca výzdoba, nedávno zas nedokázali utlmiť svoj smiech pri reportáži o hendikepovaných prasiatkach. No čo, veď aj moderátori sú len ľudia.

Moderátorka Lenka Šóošová vo vysielaní nechtiac odhalila aj svoju spodnú bielizeň.
Trapas v markizáckom Teleráne:
Zdroj: TV MARKÍZA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lenka Šóošová nechcela ukázať Moderátorka Lenka Šóošová vo Lenka Šóošová pred kolegom Podľa reakcie Lenky Šóošovej Lenka Šóošová sa po

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články