Piatok, 14. máj 2021. Meniny má Bonifác, zajtra Žofia.

Štrbavá hviezda Markízy: Ako prišiel malý Maštalír o zuby!

Seriálový obľúbenec Tomáša Maštalíra - Marcelko Chlpík prišiel o ďalší zúbok.
Seriálový obľúbenec Tomáša Maštalíra - Marcelko Chlpík prišiel o ďalší zúbok.
21.01.2014 15:30

BRATISLAVA - Malá hviezda, veľké starosti! Markizácky seriál Chlapi neplačú si našiel medzi televíznymi divákmi množstvo priaznivcov. Azda najobľúbenejším z účinkujúcich hercov je Marcelko Chlpík (7), ktorý stvárňuje nevlastného syna Tomáša Maštalíra (35). V Záhorskej Bystrici bol dnes šibal hrdinom. Začali mu totiž vypadávať mliečne zuby, čo zvláda ako pravý chlap.


Už čoskoro sa na obrazovky Markízy vráti seriál s názvom Chlapi neplačú. V príbehu o dvoch bratoch síce účinkujú fešní Alexander Bárta a Tomáš Maštalír, no väčšina diváčok je aj tak namäkko z oveľa mladšieho herca.

Najväčším obľúbencom je sedemročný Marcelko Chlpík, ktorý si vyslúžil sympatie najmä svojím smelým vystupovaním a milým úsmevom. Ten bude zrejeme v najbližších častiach o čosi štrbavejší. Malému hercovi totiž začali padať mliečniaky. „Dnes prišiel o ďalší zub. Ale keďže chlapi neplačú, zvládol to hrdinsky,” znel komentár k fotodokumentácii tejto udalosti na fanúšikovskej stránke seriálu.

Marcelko Chlpík ochotne pózuje, aj keď je štrbavý.
Štrbavá hviezda Markízy: Ako

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Seriálový obľúbenec Tomáša Maštalíra Marcelko Chlpík ochotne pózuje, V seriáli účinkujú napríklad Marcelko má veľmi vrúcny Tomáš Maštalír a Marcelko

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza, facebook, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články