Detská hviezda Marcelko Chlpík hlási návrat na obrazovky: Vytiahne rodinu z dlhov? | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Detská hviezda Marcelko Chlpík hlási návrat na obrazovky: Vytiahne rodinu z dlhov?

Marcelko Chlpík a jeho mama Ľubica
Marcelko Chlpík a jeho mama Ľubica
13.03.2017 12:00

BRATISLAVA - Rýchlo zažiaril a ešte rýchlejšie zhasol! Tak vyzerala blesková kariéra Marcelka Chlpíka (10), ktorého si diváci zamilovali vďaka markizáckemu seriálu Chlapi neplačú. A hoci po poslednej časti takmer okamžite zmizol z obrazoviek a na kastingoch veľa vody nenamútil, zdá sa, že usmievavý chlapček ešte nepovedal posledné slovo.


I keď minulý rok si Marcelka na skúšku pozvala konkurenčná Jojka, ktorá zvažovala, že ho obsadí do úspešného seriálu Prázdniny, nakoniec sa tak nestalo. Rodine tak zostali len oči pre plač. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že chlapcova mama Ľubica sa dlhší čas pasovala s tisícovými dlhmi na poistnom. Momentálne to však vyzerá tak, že karta sa konečne obrátila v prospech talentovaného Chlpíka, ktorého fanúšikovia Markízy doslova zbožňovali.

Detská hviezda Marcelko Chlpík
Zdroj: TV MARKÍZA

Už dnes sa totiž objaví v seriáli  Rodinné prípady, kde tak opäť dostal príležitosť pracovať na hereckej kariére. A hoci sa zatiaľ jedná len o jednu epizódu, je známe, že herci v Prípadoch často rotujú. Nie je teda vylúčené, že Marcelko sa na televíznych obrazovkách opäť ukáže aj v budúcnosti. 

Detská hviezda Marcelko Chlpík

Tešíte sa, že Marcelka opäť uvidíte na obrazovkách?

34 % nie
áno 66 %

Hlasovalo: 1676Galéria

Marcelko Chlpík a jeho Marcel Chlpík sa objaví Marcel Chlpík sa prslávil Marcel Chlpík sa objaví Marcel Chlpík sa objaví

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články