Sexi KOČ(iš)KA: Nohy až po zem a presvitajúce tangáče! | Topky.sk

Nedeľa, 15. júl 2018. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Sexi KOČ(iš)KA: Nohy až po zem a presvitajúce tangáče!

Nela Kočišová vie, ako zvýrazniť svoj pôvab. V kratučkých a priesvitných šatách vyzerala fantasticky.
Nela Kočišová vie, ako zvýrazniť svoj pôvab. V kratučkých a priesvitných šatách vyzerala fantasticky.
11.08.2013 13:00

BRATISLAVA - Svoj sexepíl vie predať! Nie je žiadnym tajomstvom, že moderátor Peter Kočiš (47) má po boku šarmantnú manželku Nelu (40). Polovička známej televíznej tváre sa v minulosti živila ako modelka, čo pohľad na jej krivky len potvrdzuje. Ak si navyše šarmantná blondínka vyjde do spoločnosti v provokatívnom outfite, o záujem okolia je postarané.


Je to kočka! Toto si pri pohľade na manželku Petra Kočiša povedia zrejme mnohí. Bývalá modelka je totiž majiteľkou dlhých štíhlych nôh, ktoré jednoducho nejde prehliadnuť. Blondínka navyše chodí na spoločenské akcie v outfitoch zvýrazňujúcich práve túto jej prednosť.

Pred pár dňami bola ale Nela Kočišová stredobodom pozornosti aj z iného dôvodu. Jemne priesvitné minišaty toho totiž odhaľovali viac, než len blondínkine končatiny. Moderátorovej manželke bolo pod transparentnou látkou vidieť aj spodnú bielizeň. Ako sme sa mohli presvedčiť, šarmantná štyridsiatnička preferuje provokatívne tango nohavičky.

Je podľa vás Nela Kočišová kočka?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 1213


Na ženskom magazíne FEMINITY.sk si môžete prečítať aj o tom, ako vytasili ženské zbrane Cifrová, Haberová a ďalšie známe ženy šoubiznisu.


Galéria

Nela Kočišová vie, ako Nela Kočišová má ako Nela Kočišová je majiteľkou Nele Kočišovej spod červených Moderátor Peter Kočiš (vpravo)

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články