Kočiš prevetral šarmantnú manželku: Pohoda, klídek, tataráček! | Topky.sk

Streda, 18. júl 2018. Meniny má Kamila, zajtra Dušana.

Kočiš prevetral šarmantnú manželku: Pohoda, klídek, tataráček!

Kočišovci si slnečný deň užívali na bratislavskej promenáde. Zašli si spoločne na obed a Nela svojím výzorom mohla konkurovať omnoho mladším dievčatám.
Kočišovci si slnečný deň užívali na bratislavskej promenáde. Zašli si spoločne na obed a Nela svojím výzorom mohla konkurovať omnoho mladším dievčatám. , Zdroj: Topky.sk
05.07.2013 07:00

BRATISLAVA – To je ale kočka! Herec a moderátor Peter Kočiš (47) si jeden z aktuálnych teplých dní užíval na bratislavskej promenáde. Spoločnosť mu pri chutnom tatárskom bifteku robila v reštaurácii nielen dcéra Terezka, ale hlavne sympatická manželka Nela (40). Tá aj po rokoch, odkedy opustila svet modelingu, vyzerá naozaj výborne. Pokojne by mohla konkurovať aj mladším ročníkom. Peťo, stráž si ju.


Peter Kočiš môže byť naozaj pyšný na to, čo doma má. Hoci má jeho manželka Nela 40 rokov, svojím výzorom môže bez problémov konkurovať mladším dievčatám. Super postava a perfektne zladený módny outfit – len máloktorý chlap sa na bratislavskej promenáde za blondínkou neotočil.

Všetci však mali smolu. Blondínkine srdce patrí iba manželovi Petrovi. Aj preto jej prvé kroky viedli rovno do reštaurácie, kde už moderátor na svoju polovičku čakal. Tam si rodinka vychutnala ľahký obedík a užívala si ešte príjemné slnečné chvíle.

Vyzerá podľa vás Nela Kočišová dobre?

10 % nie
áno 90 %

Hlasovalo: 824Galéria

Kočišovci si slnečný deň Nelu Kočišovú spolu s Nela svojím mladistvým výzorom Nela môže svojím výzorom Rodinka si slnečný deň Kočišovci si na nábreží Rodinka si spoločne strávené

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články