Spálená Dvorská: Marta, veď si ako mrkva! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Spálená Dvorská: Marta, veď si ako mrkva!

Marta Dvorská to prehnala s opálením.
Marta Dvorská to prehnala s opálením.
30.05.2013 00:01

BRATISLAVA – Prehnala to! Dcéra operného speváka Petra Dvorského (61) – Marta (33) si začiatkom týždňa vyrazila do spoločnosti. Pri tej príležitosti si obliekla farebné šaty s výraznou potlačou. Všetkým prítomným hosťom však oveľa viac bil do očí neprirodzený odtieň jej pokožky. Vizážistka, ktorá kedysi randila so superstaristom Petrom Končekom (†26), bola totiž až prehnane oranžová. Žeby navštevovala príliš často solárium?


Neodhadla to! Marta Dvorská sa živí ako mejkap artistka. Jej povinnou výbavou by tak mali byť nielen šminky, ale aj estetické cítenie. Na to druhé podľa všetkého dcéra operného speváka nedávno zabudla. Pri pohľade na oranžový nádych jej pokožky by len málokto uveril, že sa slnila s mierou.

Marta teoreticky mohla prísť k opáleniu niekde na dovolenke. Oveľa viac pravdepodobné však je, že si k umelo vyzerajúcej pokožke dopomohla -  alebo si skôr uškodila - v soláriu. Dvorská by sa ale mala mať na pozore. Takéto vylepšovanie vzhľadu má za následok rýchlejšiu tvorbu vrások, vznik nie príliš vábnych fľakov a tiež aj ohrozenie zdravia. A to za tmavší odtieň pleti veru nestojí.

Myslíte si, že to Marta Dvorská s opálením prehnala?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 2766Galéria

Marta Dvorská to prehnala Marta Dvorská to očividne Marta si oblieka farebné Pohľad na opálenie Marty Pokožka Marty Dvorskej má Marta Dvorská sa zviditeľnila Peter Konček zahynul v Otcom vizážistky je operný

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, archiv

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články