°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Oranžová katastrofa v plavkách: Megavýstrih a prsia takmer na bruchu!

Aubrey O'Day to s falošným opálením poriadne prehnala.
Aubrey O'Day to s falošným opálením poriadne prehnala.
Zdroj: profimedia.sk
19.06.2012 22:00

LAS VEGAS – Tá sa ale predviedla! Hoci bronzová pokožka k letu a k postavičke v plavkách takpovediac patrí, niektoré celebrity v opaľovaní nepoznajú mieru. Zvlášť, pokiaľ ide o falošný bronz v spreji. Pozrite, ako sa doriadila obdarená Aubrey O'Day (28). Na červenom koberci pripomínala pomaranč s vnadami na úteku.


Sebavedomie jej nechýba! Zatiaľ čo niektoré hviezdy si slnečné lúče vychutnávajú pri mori, Aubrey O'Day uprednostňuje opálenie umelé. Naposledy však jej snaha vyzerať ako bohyňa pláže dopadla naozaj neslávne. Na víkendovú párty pri bazéne si vyrazila v odvážnych monokinách oranžová od hlavy až po päty.

Obrovský výstrih a tigria hlava uprostred – takéto prvky niesol provokatívny model plaviek, v ktorom blondínka predvádzala svoju postavičku typu krv a mlieko. Bujné vnady pred objektívmi paparazzov neskrývala, práve naopak. V niektorých pózach vystrkovala pazúriky a poprsie mala zosunuté priam hriešne nízko.

Napriek tomu, že Aubrey už na prvý pohľad pôsobí ako odvážna cica milujúca slobodu, cez víkend sa v nej prebudili materinské inštinkty. Môže za to roztomilý chlapček Kash, ktorého držala pri krste. „Včera som bola mamou môjmu krásnemu krstniatku a teraz som vyzlečená do tangáčov vo Vegas... Irónia môjho dvojitého života!“ pochválila sa svojim nasledovníkom v sieti Twitter. Žeby išlo o krásku do voza aj do koča? Pri pohľade na odtieň jej pokožky asi sotva...

Myslíte si, že Aubrey to s opaľovaním prehnala?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 574Galéria

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, isifa, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články