Speváčka Tina je už doma: Synčeka ukázala fanúšikom! | Topky.sk

Streda, 20. február 2019. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Speváčka Tina je už doma: Synčeka ukázala fanúšikom!

Tina sa pochválila svojím synčekom.
Tina sa pochválila svojím synčekom.
06.03.2013 21:30

KOŠICE - Veľká radosť! Martina Tina Csillaghová (28) presne pred dvomi týždňami porodila svoje prvé dieťa. Bohužiaľ, jej syn Leo musel byť kvôli komplikáciám okamžite prevezený na špecializované pracovisko. V súčasnosti je však už všetko v poriadku. Šťastní rodičia už majú chlapčeka doma. Speváčka sa na sociálnej sieti pochválila aj jeho fotografiami.


Už sú doma! Martina Tina Csillaghová prežila v posledných dvoch týždňoch strach o svojho čerstvo narodeného syna. Leo totiž prišiel na svet predčasne a podľa našich informácií bol okamžite prevezený do špeciálneho zdravotníckeho zariadenia.

Našťastie, jeho pobyt nebol príliš dlhý. Zdá sa, že všetko je v súčasnosti už v najlepšom poriadku. „Od minulého týždňa sme doma a je nám najkrajšie na svete,” pochválila sa na sociálnej sieti speváčka. Zároveň poďakovala doktorom, ktorí sa o jej poklad v košickej nemocnici starali. Fanúšikom hrdo ukázala zábery svojho synčeka.

Speváčka Tina ukázala svojho syna Lea fanúšikom na sociálnej sieti.
Speváčka Tina je už


Galéria

Tina má syna s Tina sa pochválila svojím Tina s partnerom Richardom Speváčka Tina ukázala svojho Tina ako oderátorka SuperStar

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tomáš Martinek, Facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články