Ďurianovej tehotenská premena: Plné prsia, líčka aj bruško! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Ďurianovej tehotenská premena: Plné prsia, líčka aj bruško!

Marianna Ďurianová zatiaľ netuší, či nosí pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko.
Marianna Ďurianová zatiaľ netuší, či nosí pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko.
Zdroj: Jan Zemiar
24.03.2012 13:30

BRATISLAVA – Mení sa! Marianna Ďurianová (35) je v piatom mesiaci tehotenstva. Požehnaný stav sa už viditeľne podpisuje na jej vizáži. Ako sa môžete presvedčiť na moderátorkiných najnovších záberoch, zaobľuje sa jej bruško, má plnšie líčka a tiež prsia.


Marianna Ďurianová čaká bábätko so svojím snúbencom Romanom Doležajom. Plavovláska je momentálne v piatom mesiaci. Ako sme už na topkách informovali, rastúce bruško je každým dňom viditeľnejšie. Hoci zo začiatku robila známa markizácka moderátorka s tehotenstvom tajnosti, teraz by už požehnaný stav neskryla.

Na fotografiách, ktoré sa nám podarilo urobiť v piatok, je vidno, ako sa už na známej televíznej tvári podpisuje jedno z najkrajších období v živote ženy. Má plnšie líčka a tiež prsia. Keď sme sa jej spýtali, či to bude chlapček alebo dievčatko, nedostali sme jasnú odpoveď. „Pohlavie dieťatka zatiaľ nepoznáme,“ povedala topkám Ďurianová.

Tehotenstvo už vidno aj na Marianniných líčkach. Sú plnšie.
Ďurianovej tehotenská premena: Plné
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Marianna Ďurianová zatiaľ netuší, Tehotenstvo už vidno aj Marianna Ďurianová Markizácka moderátorka je momentálne Marianna Ďurianová nastupuje do

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články