Bozky milencov Dary a Rytmusa: Chceme si to užiť! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Bozky milencov Dary a Rytmusa: Chceme si to užiť!

Dara a Patrik si takto vymieňali nežnosti.
Dara a Patrik si takto vymieňali nežnosti.
14.11.2011 16:45

BRATISLAVA – Objatia a nežnosti! Počas uplynulého víkendu sa prevalil románik Dary Rolins (38) a Patrika Rytmusa Vrbovského (34). Ešte donedávna si dvojica užívala spoločné chvíle v súkromí, po odhalení utajovanej lásky však už nič neskrývajú. Náklonnosť si prejavujú aj na verejnosti. Ako nám speváčka prezradila, vzťah s kontroverzným raperom si túži naplno vychutnať.


Hoci sa spočiatku zdalo, že medzi Darou Rolins a Patrikom Vrbovským ide len o nezáväzný vzťah, vyzerá to o čosi vážnejšie. Milenci sa totiž nestretávajú len v prítmí hotela, ale usilujú sa každú voľnú chvíľu tráviť spoločne.

Potvrdili to aj počas generálky k šou Česko Slovensko má talent, v ktorej Dara v nedeľu večer vystúpila. Rytmus jej počas celého dňa robil spoločnosť. Jojkárskemu magazínu Top Star sa ich dokonca podarilo zachytiť v intímnych chvíľach.

Dvojica nešetrila zamilovanými pohľadmi a nežnosťami. Patrik držal blondínku v tesnom objatí, ona ho na oplátku hladila po tvári. Svoju náklonnosť si dali najavo aj nežnými bozkami.

Zaujímalo nás preto, ako Dara vzťah s Rytmusom vníma. „Nechcem nič hovoriť a už ma to začína štvať. Týždeň som sa nenadýchla. Stále mám niekoho v pätách a chodia mi sms len o tom, nech sa k nemu vyjadrím,“ napísala nám na adresu toho speváčka. „Chcem si po roku obyčajne užiť pekný čas a mať už konečne pokoj. Myslím, že si to zaslúžim,“ uzavrela.

Myslíte si, že Dara a Rytmus myslia svoj vzťah vážne?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 5433


Dara Rolins: V ktorom roku bola najsexy?


Galéria

Dara a Patrik si Dara a Rytmus sa Dara Rolins a Rytmus Rytmus držal Daru po Dara hladkala Patrika po Dara Rolins a Rytmus

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická, Zuzana Šuľáková
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články