FOTO totálneho hnusu zo slovenskej nemocnice: Tu sa liečiť, radšej človek utečie domov! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

FOTO totálneho hnusu zo slovenskej nemocnice: Tu sa liečiť, radšej človek utečie domov!

Aj takto to vyzerá v našich nemocniciach
Aj takto to vyzerá v našich nemocniciach, Zdroj: Facebook
01.02.2016 18:56

KOŠICE - Večným problémom tohto štátu, okrem množstva iných vecí, sú jednoznačne nemocnice. Mnohé z nich až príliš dobre pamätajú časy minulé a pobyt v nich človek naozaj berie ako za trest. Pohľad do jednej nemocnice v Košiciach vystihuje jediné slovo - hnus.


Vaše tipy

"Košická nemocnica na Terase - hrôza a des, ale hlavné je, že minister, primátor Raši a hlavne Paškovci a spol. sú spokojní! A Fico tvrdí, že všetko je, ako má byť, tak len si ich voľte zas a tu skapete. Hnus," okomentovala na Facebooku Katarína stav nemocnice v košickej mestskej časti Západ. 

FOTO totálneho hnusu zo
Zdroj: Facebook

FOTO totálneho hnusu zo
Zdroj: Facebook

Pohľad na jej fotografie hovorí naozaj za všetko. Počmárané steny, zhrdzavená posteľ, dotrhané žalúzie na oknách - to je presný obraz súčasného slovenského zdravotníctva, ktoré je doslova na kolenách. "Je to škoda vôbec komentovať. Ako zo zlého sna," napísala Mirka. 

Predstava, že v týchto priestoroch sa má človek uzdravovať, sa vymyká realite a zdravému rozumu. Možno aj tieto strašné zábery zobudia kompetentných, ktorí si konečne uvedomia, že tadiaľto cesta nevedia. 

FOTO totálneho hnusu zo
Zdroj: Facebook

FOTO totálneho hnusu zo
Zdroj: Facebook

Na druhej strane ale treba taktiež povedať, že za otrasný stav, v akom sa nachádzajú zdravotnícke zariadenia na Slovensku, sčasti môžu aj samotní pacienti, ktorí ich svojim konaním znehodnocujú. Čarbať na steny ich predsa nikto nenúti, či? "Prečo to je v takom otrasnom stave? Lebo ľudia sú hlúpi a ničia si to sami," podotkol aj jeden z užívateľov. 

Máte aj vy podobné FOTO zo slovenských nemocníc? Pošlite nám ich na foto@topky.sk. Tie najhoršie odmeníme!


Galéria

Aj takto to vyzerá

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články