Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Pohľad do tváre ženy, ktorá navždy zmenila Slovensko: FOTO Zsuzsová po 166 dňoch v base

Alena Zsuzsová vypovedala na NAKA v Nitre v súvislosti s vraždou exprimátora Hurbanova.
Alena Zsuzsová vypovedala na NAKA v Nitre v súvislosti s vraždou exprimátora Hurbanova.
Zdroj: Jan Zemiar
13.03.2019 16:10

NITRA - Kedysi posielala sexi fotky ruských modeliek, ktorými sa snažila opantať aj podpredsedu parlamentu Martina Glváča, ktorého mala v mobile uloženého ako Maznák. Dnes bola vypovedať na NAKA v Nitre, kde je aktuálne aj vo väzbe v ženskej väznici. Z dlhovlasej potvory je dnes iná žena.


Zsuzsová je momentálne asi najznámejšou Slovenkou. Koncom septembra, deň potom, ako zadržali v Kolárove Zoltána Andruskóa, Tomáša Szabóa a Miroslava Marčeka, nabehlo komando aj do Komárna. Z domu, v ktorom žila Zsuzsová so svojou 15-ročnou dcérou, ju odviedli v putách. Obvinili ju z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a časom aj v prípade vraždy hurbanovského exprimátora Lászlóa Basternáka. 

Ajka, Aya Allia, Alena... Zsuzsová je obvinená z dvoch vrážd: S vplyvnými ľuďmi sa maznala roky

Aj napriek obrovskej medializácii, Zsuzsovej tvár ostala zahalená tajomstvom. Keď ju viedli na Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici, Alena si tvár zakrývala dlhými čiernymi vlasmi. Po 166 dňoch vo väzbe sa opäť objavila na verejnosti, rovnako v sprievode kukláčov, ktorí ju viedli na výsluch v Nitre. Na hlave mala tentokrát čiapku, spod ktorej jej vytŕčali krátke vlasy. Vo väzbe sa tak zrejme vzdala svojich dlhočizných príčeskov. Zatiaľ, čo sa v Banskej Bystrici bránila a mykala, v Nitre išla pokojne. Zdá sa, že vo väzbe skrotla.

Zsuzsovú priviedli kukláči v putách.
Alena Zsuzsová bola vypovedať
Zdroj: Jan Zemiar

Spod čiapky jej vytŕčali krátke vlasy
Alena Zsuzsová bola vypovedať
Zdroj: Jan Zemiar

Alena Zsuzsová bola vypovedať
Zdroj: Jan Zemiar

Volavka Alena

Alena Zsuzsová si, podľa všetkého, písala s viacerými vplyvnými mužmi, s niektorými sa dokonca aj stretla. V kontakte bola s Borisom Kollárom, Jurajom Drobom a pikantné smsky si vymieňala aj s podpredsedom parlamentu Martinom Glváčom. 

Alena Zsuzsová mesiac po vražde Jána Kuciaka na módnej prehliadke, na ktorej predvádzala jej dcéra.
Alena Zsuzsová na módnej
Zdroj: Michal Tvrdy - MTV Studio

Zsuzsová na Špecializovanom trestnom súde v Banskej Bystrici (vľavo) a fotka, ktorú poslala Martinovi Glváčovi (vpravo)
Alena Zsuzsová, keď ju
Zdroj: Reprofoto/HNonline, Reprofoto/TV Markíza

Alena Zsuzsová na výsluchu v Nitre.
Alena Zsuzsová bola vypovedať
Zdroj: Jan Zemiar

Zsuzsová mala blízky vzťah aj s Marianom Kočnerom, ktorý je momentálne vo väzbe a obvinený je v prípade falšovania zmeniek. Vyšetrujú ho však aj pre podozrenia z objednania vraždy Jána Kuciaka, ktorú mal zrealizovať prostredníctvom Zsuzsovej. Tá si na popravu mala najať Zoltána Andruskóa, ktorý zase na jej vykonanie oslovil Tomáša Szabóa a Miroslava Marčeka. Zsuzsová mala Andruskóovi vyplatiť 70-tisíc eur, v ktorých bolo zarátané aj odpustenie 20-tisícového dlhu.

Pohľad do tváre ženy,
Zdroj: topky

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články