°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Český sexsymbol a sukničkár: Rozvod kvôli kolegyni... Ona bola tiež vydatá!

Jiří Langmajer
Jiří Langmajer
Zdroj: CT
03.06.2020 00:01

PRAHA - Ľudia, ktorí vstupujú do manželstva viackrát, dnes už nie sú ničím výnimočným. Aj Jiří Langmajer je ženatý druhýkrát a do svojej Adély sa zamiloval v čase, keď bola tiež vydatá. Len dúfajme, že v tomto manželstve už herec na zálety nemyslí.


Jiří Langmajer sa narodil 3. júna 1966 do muzikantskej rodiny. Počas štúdia na konzervatóriu sa venoval tiež hudobným nástrojom, hral na husliach, gitare a viole. Zakotvil však pri herectve. Pred kamerami sa začal objavovať už v roku 1983. 

Jiří Langmajer
Zdroj: FS Barrandov

Langmajer patrí k najobsadzovanejším českým hercom. Zahral si vo filmoch ako Copak je to za vojáka, Zdivočelá země, Post Coitum, Milenci a vrazi, Libáš jako ďábel, Bezva ženská na krku, Po čem muži touží, Chlap na střídačku. Objavil sa tiež vo viacerých seriáloch, napríklad Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Staré Mesto, Labyrint, Hrobári. 

Herec bol kedysi ženatý s Kamilou, ktorá nepatrila do sféry šoubiznisu. Manželstvo však nefungovalo ukážkovo, Jiřího novinári viackrát pristihli s inými ženami. Kvôli Petre Faltýnovej dokonca opustil rodinu, no po rozchode sa vrátil späť k manželke a dvom dcéram. 

Jiří Langmajer
Zdroj: Bontonfilm

Lenže potom prišla herečka a moderátorka Adéla Gondíková. Tá bola síce tiež vydatá, ale evidentne ani toto manželstvo nefungovalo, ako by malo. Medzi umelcami preskočila taká iskra, že po vyše 20 rokoch Langmajer svoju ženu naozaj opustil. 

Jiří a Adéla sa vzali v lete 2019 po 9 rokoch vzťahu. 

Český sexsymbol a sukničkár:
Zdroj: Instagram divadlovrytirske

Adéla Gondíková a Jiří
Zdroj: Profimedia


Galéria

Jiří Langmajer Jiří Langmajer Jiří Langmajer Jiří Langmajer a Adéla Adéla Gondíková a Jiří

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články