Štvrtok, 28. október 2021. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Lucie Bílá kedysi a dnes: Aha, ako dospela do krásy!

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Zdroj: Ján Zemiar,
07.04.2020 00:01

PRAHA - Dnes nie je žiadnym tajomstvom, že Lucie Bílá sa vyučila za krajčírku. Jej nesporný talent jej však predurčil spevácku cestu. Dnes je z nej uznávaná umelkyňa, ktorá je zároveň aj po päťdesiatke nesporne nádhernou ženou. Viete však, ako vyzerala, keď začínala?


Lucie Bílá sa narodila 7. apríla 1966 ako Hana Zaňáková. Vyučila sa za krajčírku, no už ako dieťa chodila na hodiny spevu do umeleckej školy. Kariéru začínala s tvrdším žánrom, pôsobila v skupinách Rock-Automat, Arakain a Vitacit. Neskôr sa preorientovala na pop a je tiež muzikálovou speváčkou. 

V 80. rokoch začala vystupovať pod pseudonymom Lucie Bílá a jej prvým hitom boli Neposlušné tenisky. Takto vyzeral obal jej prvej platne: 

Lucie Bílá kedysi a
Zdroj: Supraphon

Lucie Bílá kedysi a
Zdroj: Supraphon

Samotná Lucie nedávno na Instagrame zverejnila podobnú staršiu fotku, ku ktorej ale nepripísala dátum vzniku, ani nenaznačila, koľko mala vtedy rokov. Pravdepodobne však ide záber z čias, keď ešte nebola verejne známa. 

Lucie Bílá kedysi a
Zdroj: Instagram LB

A na porovnanie pripojila aj aktuálny záber a každému je jasné, že dozrela do krásy. Hoci má dnes 54 rokov, vyzerá výborne a v poslednom čase akoby ešte opeknela. Zrejme jej prospieva mladší partner Radek a fakt, že v aktuálnej situácii môže byť ako vyučená krajčírka prospešná svojmu okoliu. Lucie už totiž ušila množstvo rúšok pre zdravotníkov, ale aj malých pacientov na detskej onkológii. 

Lucie Bílá kedysi a
Zdroj: Instagram LB


Galéria

Lucie Bílá Lucie Bílá na obale Lucie Bílá Lucie Bílá v mladosti Lucie Bílá

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články