°C

Piatok, 10. apríl 2020. Meniny má Igor, zajtra Július.

Takto teraz vyzerá Češka, ktorá zbalila Trumpa: Ešte v šesťdesiatke sa verejne predvádzala v bielizni!

Ivana Trump
Ivana Trump
Zdroj: SITA
20.02.2020 00:01

ZLÍN/NEW YORK - Češka Ivana Zelníčková sa viac ako športovými úspechmi zviditeľnila manželstvom s podnikateľom Donaldom Trumpom, ktorý je aktuálne americkým prezidentom. Ako Ivana Trumpová sa už venovala hoteliérstvu. Na staré kolená sa odhaľovala v reality šou.


Ivana Tump sa narodila v Zlíne a odmalička sa venovala lyžovaniu. V roku 1972 mala byť náhradníčkou v olympijskom tíme, vďaka čomu sa jej podarilo cestovať. 

Jej prvým manželom bol rakúsky lyžiar Alfred Winkelmeier, ale vydržalo im to len dva roky. V roku 1977 sa vydala za podnikateľa Donalda Trumpa, ktorému porodila tri deti – Donalda juniora, Ivanku a Erica. 

Takto teraz vyzerá Češka,
Zdroj: Profimedia

Ivana Trump s dcérou Ivankou
Takto teraz vyzerá Češka,
Zdroj: Instagram IT

Pod manželovým vplyvom sa začala venovať sieti hotelov a v roku 1990 sa v USA stala hoteliérkou roka. Vďaka menu Trump si potom užívala pozornosť aj po rozvode, ktorý prišiel v roku 1992.  

Neskôr sa ešte dvakrát vydala, s posledným manželom Rossanom Rubicondim sa dala znovu dokopy. Minulý rok v lete oznámila, že sa opäť rozišli, no v decembri boli zas videní pokope. 

Takto teraz vyzerá Češka,
Zdroj: SITA

Ivana mala vždy blízko k výstrednostiam, v roku 2010 sa dokonca zúčastnila šou Celebrity Big Brother. Pred kamerami pózovala s nahými mužmi a dokonca sa aj vyzliekla do bielizne! 

Ivana Trump v reality šou v roku 2010
Takto teraz vyzerá Češka,

Ivana Trump v roku 1998
Takto teraz vyzerá Češka,
Zdroj: Profimedia


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články