°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Najsexi bodyguard má už 65 rokov: Takto dnes vyzerá! A miluje túto kočku

Kevin Costner
Kevin Costner
Zdroj: SITA
18.01.2020 00:00

LOS ANGELES - Stále rovnako šarmantný! Keď mal v roku 1992 premiéru film Osobný strážca, pri pohľade na Kevina Costnera bola namäkko nejedna žena. A slávny herec je dodnes príťažlivý pre dámy rôznych vekových kategórií. Ako ale vyzerá jeho životná láska?


Kevin Costner sa narodil 18. januára 1955, ako najmladší z troch synov. V detstve rád hráva futbal, písal básne, hral na klavíri a spieval v baptistickom zbore. Jeho otec musel kvôli práci často meniť adresu. A s ním aj celá rodina, takže Kevin v tom čase ťažko nadväzoval kamarátstva. 

Počas strednej školy sa začal venovať baseballu. Po jej skončení viedli jeho kroky na univerzitu, kde študoval financie a marketing. V poslednom ročníku sa však stále viac zaujímal oo tanec a herectvo. Jeho umelecké začiatky však neboli jednoduché. Hral skôr v podradných počinoch. Ešte počas štúdia spoznal svoju prvú manželku Cindy Silva. Zaujímavé je, že pracovala ako Popoluška v Disneylande. Dvojica má spolu tri deti. Rozviedli s v roku 1994 po 16 rokoch manželstva. 

Kevin Costner v začiatkoch svojej hereckej kariéry.
Kevin Costner
Zdroj: Warner Bros Pictures

Zlom v Costnerovej kariére nastal v roku 1985, keď si zahral v počine Silverado. Jeho popoularita rástla a na prelome 80. a 90. rokov bol jedným z najsexi hercov Hollywoodu. V roku 1990 mal premiéru flm Tanec s vlkmi, na ktorom sa podieľal aj ako režisér. Costner vďaka nemu získal dvoch Oscarov. 

S menom Kevina Costnera su späté aj mnohé iné počiny a aktívny je dodnes. Ženy si určite vybavia film Osobný strážca, v ktorom stvárnil bodyguarda krásnej Whitnej Houston. 

Milé dámy, zrejme nám pri pohľade na aktuálne fotky dáte za pravdu, že Costner je stále veľký fešák. Svoj podiel na tom určite má i to, že má po svojom boku o 19 rokov mladšiu modelku Christine Baumgartner. Tá mu tiež porodila tri ratolesti. Známy herec svojho času randil aj s Elle Macpherson a Bridget Rooney, s ktorou má syna. 

Kevin Costner má okrem Oscarov aj viacero ďalších ocenení. Miluje country a má tiež vlastnú kapelu. Venuje sa tiež podnikaniu, filantropii a politickému aktivizmu. 

Kevin Costner vyzerá aj na staré kolená skvele.
Kevin Costner
Zdroj: profimedia.sk
Kevin Costner so svojou manželkou a mladšími ratolesťami.
Kevin Costner
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Kevin Costner Kevin Costner v začiatkoch Kevin Costner vyzerá aj Kevin Costner so svojou Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine Kevin Costner Kevin Costner a Christine

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, New Line Cinema, MGM, Warner Bros Pictures, Columbia Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články