Ženy celého sveta po ňom šaleli: TOTO je manželka Osobného strážcu! | Topky.sk

Nedeľa, 17. február 2019. Meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.

Ženy celého sveta po ňom šaleli: TOTO je manželka Osobného strážcu!

Kevin Costner a Christine Baumgartner
Kevin Costner a Christine Baumgartner
Zdroj: profimedia.sk
12.06.2018 20:00

LOS ANGELES - Tejto kráske patrí jeho srdce! Herec Kevin Costner (63) sa na nedostatok fanúšičiek sťažovať nemôže. Pri sledovaní počinu Osobný strážca nejedna z nich túžila byť na mieste slávnej Whitney Houston. Charizmatický umelec však už roky má oči len pre svoju manželku Christine Baumgartner (44). Dvojica sa v týchto dňoch ukázala v spoločnosti a podľa nás im to spolu veľmi pristane. Súhlasíte?


Hoci Kevin Costner bude pre mnohých navždy spätý s filmom Osobný strážca, herec má na konte účinkovanie v mnohých ďalších počinoch a realizoval si tiež ako režisér či producent. Aktuálne mal premiéru seriál s názvom Yellowstone, v ktorom stvárňuje ústrednú postavu. 

Charizmatickému hercovi robila na červenom koberci spoločnosť sympatická manželka Christine. S ňou sa zosobášil v roku 2004 a majú spolu tri ratolesti.

Costner už raz bol ženatý, a to s herečkou Cindy Silva, ktorá bola jeho láskou ešte v školských časoch. Tá mu počas manželstva porodila dve dcéry a syna. Krátko po rozvode mal herec románik, z ktorého vzišiel ďalší syn. Ako vidno, Kevin je plodný nielen čo sa kariéry týka...

Kevin Costner a Christine Baumgartner oslávia v septembri 14. výročie sobáša.
Kevin Costner a Christine
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás tvoria Kevin a Christine pekný pár?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 1015Galéria

Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine Kevin Costner a Christine

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články