Superštíhla Kanócz: Aha, takéto telo mala pred vyše 10 rokmi! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Superštíhla Kanócz: Aha, takéto telo mala pred vyše 10 rokmi!

Zuzana Kanócz
Zuzana Kanócz
Zdroj: TV JOJ
21.11.2019 00:01

BRATISLAVA - Herečka Zuzana Kanócz (40) je už trojnásobnou mamou. Napriek tomu je jej dlhoročným poznávacím znamením štíhla postava. Pred 12 rokmi dokonca robila reklamu prípravkom na formovanie postavy.


Zuzana Kanócz sa narodila 21. novembra 1979. V roku 2002 absolvovala VŠMU a v tom istom roku sa objavila vo filme Kruté radosti. Už o dva roky neskôr mala hlavnú úlohu vo filme Román pre ženy po boku Mareka Vašuta. 

Superštíhla Kanócz: Aha, takéto
Zdroj: Román pre ženy

Naposledy účinkovala v seriáli Za sklom a predtým si zahrala tehotnú ženu v projekte Som mama. On sama sa minulý rok v septembri stala mamou tretí raz. S partnerom Jurajom Lojom majú syna Lucasa a dcéry Isabellu a Leylu. 

Pred kamerami stála už krátko po pôrode a  opäť štíhla ako prútik. Postava, po akej túžia mnohé ženy, je doslova jej poznávacím znamením. Pred rokmi dokonca v reklame na formovanie postavy vystriedala modelku Andreu Verešovú. 

Superštíhla Kanócz: Aha, takéto
Zdroj: TASR

Superštíhla Kanócz: Aha, takéto
Zdroj: TASR


Galéria

Zuzana Kanócz Zuzana Kanócz a Marek Zuzana Kanócz v roku Zuzana Kanócz v reklame Zuzana Kanócz hrala v Zuzana Kanócz Zuzana Kanócz a Juraj Zuzana Kanócz sa pred

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články