Sklenaříkovej životná trauma: Odmietala mať dieťa, lebo... Fúha! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Sklenaříkovej životná trauma: Odmietala mať dieťa, lebo... Fúha!

Adriana Sklenaříková
Adriana Sklenaříková
Zdroj: TASR
17.09.2019 00:01

MAROKO - Modelka Adriana Sklenaříková sa stala matkou v pomerne vysokom veku - krátko pred 47. narodeninami. V minulosti totiž mala z materstva traumu a neskôr si nebola istá, či by dokázala svoju lásku rozdeliť medzi vtedajšieho manžela Christiana a prípadného potomka. Dnes má dcérku Ninu s marockým podnikateľom Aramom.


Adriana Sklenaříková sa narodila 17. septembra 1971 v Brezne. Počas štúdia medicíny v Prahe vyhrala modelingovú súťaž a stala sa modelkou. 

V tomto odbore dosiahla celosvetovú slávu – bola tvárou zázračnej podprsenky, patrila medzi anjelikov Victoria’s Secret. Dokonca bola zapísana aj v Guinessovej knihe rekordov, kde bodovala v tom čase najdlhšími nohami na svete (1.24 m). Istý čas jej tvár dokonca zdobila lietadlá istej spoločnosti. 

Sklenaříkovej životná trauma: Odmietala
Zdroj: archív

Adriana si zahrala aj v niekoľkých filmoch a seriáloch. Objavila sa napríklad v českých Básnikoch, ale aj v zahraničnom koprodukčnom filme Asterix a olympijské hry. Diváci ju mohli vidieť aj vo francúzskej verzii seriálu Doktor Martin. 

Sklenaříková dlhodobo žila a pôsobila práve vo Francúzsku. V rokoch 1998 až 2012 bol jej manželom francúzsky futbalista Christian Karembeu. Dvojica nemala žiadne deti. „Kedysi som mala traumu, pre ktorú som sa bála mať dieťa. Neskôr som mala strach, že dieťa nám odoberie z lásky, ktorú som exkluzívne dávala svojmu manželovi. Nebola som si istá, či niekoho iného budem vedieť milovať tak intenzívne,“ vyjadrila sa pre francúzske médiá. 

Sklenaříkovej životná trauma: Odmietala

Nakoniec sa ale modelka matkou stala. Minulý rok v auguste sa jej narodila dcérka Nina. Jej otcom je marocký podnikateľ Aram Ohanian (uvádza si aj meno André). Dvojica sa o bábätko snažila cielene, Adriana podstúpila niekoľko cyklov umelého oplodnenia a pred Ninou bohužiaľ o jedno dieťa prišla v ranom štádiu tehotenstva. 

Dnes je však šťastná,
Zdroj: instagram.com/adrianakarembeusklenarikova

Adriana Sklenaříková a jej
Zdroj: instagram.com/adrianakarembeusklenarikova


Galéria

Adriana Sklenaříková Adriana Sklenaříková bola úspešnou Adriana Sklenaříková s prvým Adriana Sklenaříková s druhým Adriana Sklenaříková s dcérkou Adriana Sklenaříková

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články