°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Šesťkrát ženatý herec: Piata v poradí bola Angelina Jolie!

Billy Bob Thornton
Billy Bob Thornton
Zdroj: SITA
04.08.2020 00:01

LOS ANGELES - Rozvody a viacnásobné manželstvá nie sú v Hollywoode ničím výnimočným. Aj Angelina Jolie (44) už bola pred Bradom Pittom (55) vydatá za iného. Bola manželkou č. päť o dvadsať rokov staršieho kolegu, ktorého spoznala pri filmovačke. Billy Bob Thornton (64) je dnes ženatý už šiesty raz.


Billy Bob Thornton sa narodil 4. augusta 1955 ako William Robert Thornton. Na škole hral baseball a chcel sa stať profesionálom, po zranení ho však tím prepustil. Neskôr sa pustil do štúdia psychológie, ale skončil po dvoch semestroch. V polovici 80. rokov sa rozhodol stať hercom. 

Dnes má na konte množstvo filmov. Pozornosť si získal v dráme Sling Blade, potom účinkoval v snímkach ako U Turn, Farby noci, Armageddon, Ples príšer, Neznesiteľná krutosť, Láska nebeská, Pán telocvikár a iných. 

Halle Berry a Billy Bob Thornton v Plese príšer
Šesťkrát ženatý herec: Piata
Zdroj: Lionsgate

Billy sa za svoj život zatiaľ oženil 6-krát. Prvé manželstvo podľa rozvodových papierov skončilo aj pre jeho neveru. Potom spojil svoj život s menej známymi herečkami a jednou Playboy modelkou. Tá ho dokonca obvinila z násilia, ktoré sa údajne odohrávalo aj pred deťmi. 

Najviac pozornosti si ale Thornton vyslúžil, keď si vzal o 20 rokov mladšiu Angelinu Jolie, s ktorou hral vo filme Pushing Tin. Vzali sa v roku 2000, keď vyšiel jej film s Nicolasom Cageom 60 sekúd a o rok neskôr ju diváci spoznali ako Laru Croft (Tomb Raider). 

Šesťkrát ženatý herec: Piata
Zdroj: 20th Century Fox

Dvojica spolu pôsobila veľmi výstredne a svoju lásku veľmi okato prezentovala aj na verejnosti. Dokonca na krkoch nosili mapulky s kvapkou krvi toho druhého. V lete 2002 sa však odlúčili a v ďalšom roku už boli rozvedení. Angelina si na jar 2002 adoptovala dieťa, no papiere vyplnila len za seba, nefigurovali tam ako manželia. 

Billy neskôr vyhlásil, že ženiť sa už nemieni. Keď si našiel novú partnerku, nechcel, aby ju volali pani Thorntonová číslo 6. Nakoniec si však párik povedal áno, hercov hovorca potvrdil, že sobáš prebehol v októbri 2014. 

Billy Bob Thornton so šiestou manželkou Connie Angland
Billy Bob Thornton a
Zdroj: SITA


Galéria

Billy Bob Thornton Halle Berry a Billy Billy Bob Thornton a Billy Bob Thornton so Billy Bob Thornton Billy Bob Thornton Billy Bob Thornton s Billy Bob Thornton a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev ZDROJ: Wikipedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články