Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne: Tieto prsia patrili slávnemu futbalistovi! | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne: Tieto prsia patrili slávnemu futbalistovi!

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Zdroj: Instagram AŠ
21.03.2019 00:01

PRAHA/TURÍN - Jej krásna tvár je známa nielen v Česku a na Slovensku, ale aj v Taliansku a prakticky po celom svete. V roku 1998 sa totiž na svetovej súťaži krásy umiestnila na štvrtom mieste a neskôr začala žiť s talianskym brankárom Gigim Buffonom.


Alena Šeredová sa narodila 21. marca 1978. Už ako tínedžerka začala s modelingom, neskôr sa prihlásila na Miss Českej republiky. Skončila druhá, no vďaka lepším jazykovým znalostiam bola práve ona vyslaná na Miss World. V konkurencii krások z celého sveta sa umiestnila na štvrtom mieste. 

Slovenka Karolína Čičátková a Češka Alena Šeredová na Miss World 1998
Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne:
Zdroj: TASR

Krátko nato začala pôsobiť v Taliansku, kde sa nakoniec uchytila ako modelka aj moderátorka. Spoznala sa tam s brankárom Gianluigim Buffonom, s ktorým má dvoch synov – Louis Thomas sa narodil v decembri 2007 a David Lee v novembri 2009. 

Až rok po narodení druhého syna a celkovo šiestich spoločných rokoch sa futbalista rozhodol požiadať svoju lásku o ruku. Vraj nechcel nič uponáhľať, lebo ženiť sa mienil len raz v živote. 

Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne:

V roku 2014 sa ale Alena s Gigim rozišla pre jeho neveru. Dnes má po svojom boku priateľa Alessandra. 

Okrem modelingu a moderovania si Šeredová vyskúšala aj úlohu porotkyne v markizáckej Talentmánii. Divákov však veľmi neohúrila a po pár častiach z tejto pozície odišla. Nuž, evidentne podľa mnohých mala zostať len pri pózovaní. Z jej fotiek sú totiž muži doteraz hotoví... 

Najerotickejšie FOTO markizáckej porotkyne:


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články