Šokujúca minulosť slávneho Čecha: Milenky húfne posielal na potrat! | Topky.sk

Štvrtok, 27. jún 2019. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Šokujúca minulosť slávneho Čecha: Milenky húfne posielal na potrat!

Petr Hapka
Petr Hapka
Zdroj: youtube.com
25.11.2018 00:00

PRAHA - Meno Petr Hapka netreba nikomu predstavovať. Český skladateľ, hudbník a spevák po sebe zanechal množstvo skladieb. Okrem toho aj sedem ratolestí. A detí mohol mať známy Čech oveľa viac. Ako sa píše v knihe o jeho živote, v minulosti poslal viacero svojich mileniek na potrat.


Petr Hapka sa narodil 13. mája 1944. Vyštudoval konzervatórium a počas života zložil hudbu do mnohých filmov a seriálov. Podpísal sa pod skladby viacerých slávnych interpretov - napríklad Hana Hegerová alebo Václav Neckař. Aj on sám sa predviedol ako spevák.

O Hapkovi je známe, že mal množstvo mileniek a byť len s jednou ženou mu robilo veľký problém. „Svojim partnerkám som bol dosť neverný. A koľko som tým ženským klamal,” priznal v knihe Váš Petr Hapka známy Čech. 

Dvom ženám sa podarilo dostať talentovaného umelca pred oltár. Hapka po sebe zanechal sedem detí. Učarovala mu aj Slovenka - istá Martina, ktorá mu porodila dcéru Kamilu a syna Ferdinanda. 

V spomínanej knihe sa píše aj o tom, že Hapka posilal mnohé svoje milenky na potrat a spolu s nimi chodieval pred potratovú komisiu. „V jednom roku ich bolo toľko, že za seba posielal aj náhradníka - svojho kamaráta,” prezradil na umelca zdroj z jeho okolia. 

Hapkovou poslednou a zároveň najmladšou milenkou bola o 48 rokov mladšia Kateřina. Pár tvorili tri roky a krátko pred tým, než u neho prepukla Alzheimerova choroba, sa rozišli. 

Petr Hapka zomrel 25. novembra 2014. 

Petr Hapka s Darou Rolins na fotografii z roku 2000.
Petr Hapka s Darou
Zdroj: Jiří Janoušek / CNC/ profimedia.sk


Galéria

Petr Hapka Petr Hapka s Darou Petr Hapka Petr Hapka Petr Hapka Petr Hapka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Jiří Janoušek / CNC/ profimedia.sk, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články