°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

V 90. rokoch valcovala hitparády a dnes... Vyzerá pa-rád-ne!

Paula Abdul
Paula Abdul
Zdroj: SITA
19.06.2019 00:01

KALIFORNIA - Do hudobného priemyslu vstúpila Paula Abdul účinkovaním vo videoklipoch iných spevákov. Na prelome 80. a 90. rokov však odštartovala vlastnú kariéru a bola dosť úspešná. Neskôr sa však stiahla do úzadia. Až kým nezačala byť súčasťou poroty súťaže American Idol. Aj v 57 rokoch je to stále kočka!


Paula Abdul sa narodila 19. júna 1962. Ako 18-ročná začínala ako roztlieskavačka v Los Angeles. Vďaka tomu bola obsadená do niekoľkých klipov, napríklad aj do videoklipu Janet Jackson. Venovala sa tvorbe choreografií, až kým koncom 80. a začiatkom 90. rokov nerozbehla vlastnú spevácku kariéru. 

V 90. rokoch valcovala
Zdroj: Instagram PA

Nejaký čas bola v úzadí, až kým sa v roku 2002 nezačala objavovať v šou American Idol, kde účinkovala až osem sérií. Potom sa objavila v jednej sérii istej tanečnej šou, neskôr sa posadila do poroty X Factoru. Hosťovala aj ako porotkyňa v šou Dancing with the stars.

Paula sa stále udržiava vo forme a vôbec nemusí rátať roky, ktoré jej pribúdajú Hoci má dnes už 57, pokojne si môže dovoliť sukničky ako tínedžerka a pôsobí oveľa mladšie než žena, ktorej chýba už len kúsok k šesťdesiatke. 

V 90. rokoch valcovala
Zdroj: SITA

V 90. rokoch valcovala
Zdroj: Instagram PA


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: SITA, TASR, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články