Úspešná aj strašne SEXI: Cibulková odhaľuje chrumkavé telo | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Úspešná aj strašne SEXI: Cibulková odhaľuje chrumkavé telo

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková
Zdroj: SITA
06.05.2019 00:00

BRATISLAVA - Dominika Cibulková je nielen skvelá tenistka, ale fanúšikov vie zaujať aj ako žena. Dievčatá svojimi outfitmi a vzťahom k móde, mužov zas sexi snímkami. Hoci blondínka zvyčajne neukazuje viac, než by bolo slušné, je sa na čo pozerať.


Dominika Cibulková sa narodila 6. mája 1989. S tenisom začala ako 7-ročná, v deviatich rokoch bola oficiálne zaregistrovaná v piešťanskom tenisovom klube. Medzi juniorkami bola na svete jednou z piatich najlepších. Koncom mája 2005 figurovala na treťom mieste v juniorskom rebríčku ITF.

Úspešná aj strašne SEXI:
Zdroj: TASR

Počas kariéry vyhrala niekoľko turnajov WTA. V roku 2014 sa prepracovala až do finále Australian Open a v roku 2016 sa stala víťazkou WTA Finals v Singapure, na ktorom sa stretlo osem najlepších hráčok rebríčka WTA. Dominika sa najvyššie umiestnila na 4. priečke. 

Hoci Dominika na rozdiel od Daniely Hantuchovej nemá výšku a postavu modelky, ocitla sa už na viacerých titulkách ženských aj pánskych magazínov. A na jej fotografiách z dovoleniek môžu muži oči nechať. Jej vyšportovaná postava rozhodne stojí za pohľad. Presvedčte sa v našej GALÉRII»

Úspešná aj strašne SEXI:
Zdroj: Instagram DC

Pre mnohé ženy je zas módnou ikonou. Nebojí sa experimentovať, dokáže nosiť štýl ulice, ale aj elegantné a sexi outfity. A môže si samozrejme dopriať luxus, aký jej niektoré len ticho závidia. Magazín Sports Illustrated ju dokonca v roku 2017 zaradil do rebríčka 50 najštýlovejších športovcov a dostala aj ocenenie SELFIE AWARD. 

Úspešná aj strašne SEXI:
Zdroj: sportsillustrated


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: SITA, Instagram DC, Ján Zemiar, TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články