°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Ženatý moderátor SuperStar randil s inými: Až kvôli tejto prišiel rozvod

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Zdroj: Tv Nova
27.04.2018 00:00

PRAHA - Moderátor markizáckej SuperStar určite nie je prototypom verného muža. Hoci sa Leoš Mareš v roku 2008 oženil s Monikou Poslušnou a po svadbe splodili druhé dieťa, už dva roky po vyslovení slovka áno boli od seba. Hviezda českých rádií a televízie potom randila s jednou modelkou za druhou. Rodičia dvoch synov sa však rozviedli až minulý rok. Leoša totiž opantala Monika číslo dva.


Leoš Mareš sa s Monikou Poslušnou zoznámil v roku 1999 a o šesť rokov neskôr sa stali rodičmi syna Jakuba. Netrvalo dlho a začalo sa rozprávať o moderátorových neverách, ale partnerka mu vyjadrila podporu. Dokonca si v lete 2008 vystrojili veľkolepú svadbu. Potom sa prevalili ďalšie jeho vzťahy, ale Leoš evidentne vedel, ako si manželku udržať. V roku 2009 sa im narodil druhý syn Matěj. Až začiatkom roka 2010 oznámili rozchod. No rozvod sa nekonal. 

Leoš Mareš a Petra Faltýnová
Ženatý moderátor SuperStar randil

Leoš potom randil s viacerými modelkami, s ktorými sa objavoval aj na takých prestížnych akciách, ako je filmový festival v Karlových Varoch. Krátky vzťah prežil napríklad aj s Michaelou Kocianovou. Jeho posledným úlovkom z oblasti modelingu bola Petra Faltýnová. 

V roku 2015 však stretol ďalšiu osudovú Moniku – módnu redaktorku a blogerku. Koblížková a Mareš sa do seba zamilovali na svadbe a po takmer troch rokoch nakoniec zazvonili svadobné zvony aj im. Leoš sa totiž v roku 2017 konečne rozviedol. Monike číslo 2 povedal áno vo februári 2018 bez toho, aby sa o ich sobáši verejne vedelo. Snáď s touto ženou mu to už vydrží navždy... 

Leoš Mareš a Monika Koblížková, dnes už Marešová
Ženatý moderátor SuperStar randil
Zdroj: Instagram LM

Ženatý moderátor SuperStar randil
Zdroj: Instagram: M.K.

Leoš Mareš sa narodil 27. apríla 1976. Je hviezdou rádia Evropa 2 a istý čas bol najlepšie plateným televíznym moderátorom. Ešte predtým sa snažil rozbehnúť spevácku kariéru, ktorú si pripomenul stredajším koncertom, kam si pozval aj Lacka zo SuperStar.


Galéria

Leoš Mareš Leoš Mareš a Petra Leoš Mareš a Monika Leoš Mareš so svojou Leoš Mareš patrí k Leoš Mareš moderoval SuperStar

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Nova, Tv Markíza Ján Zemiar, TMR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články