°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Chudobnému Lackovi zo Superstar sa už sypú peniaze: Za prvé vystúpenie dostal tisíce eur!

Ladislav Angyal
Ladislav Angyal
Zdroj: TV MARKÍZA
26.04.2018 12:00

PRAHA/BRATISLAVA - Mladý stredoškolák z Komárna Ladislav Angyal (17) sa objavil v SuperStar a dojal celé Slovensko a Česko svojím pozitívnym prístupom aj napriek ťažkému osudu a získal si tak množstvo fanúšikov. Hoci jeho púť v speváckej súťaži skončila tesne pred bránami semifinále, jeho pieseň Pošta sa už stala hitom. Na koncerte Leoša Marša (41), kde vystúpil aj nádejný spevák pred 18-tisícovým publikom, zožal vďaka nej obrovský úspech a nielen to. Za svoje vystúpenie dostal aj poriadne mastný honorár!


Ladislav Angyal, ktorý sa objavil na kastingu SuperStar, si získal divákov nielen vďaka vlastnej pesničke Pošta, ale najmä ťažkým životným osudom. Po tom, ako sa v SuperStar odvysielal príbeh Lacka, ktorý žije s mamou v ťažkých životných podmienkach, sa mu ľudia aj vďaka televízii Markíza vyzbierali na lepšie bývanie úžasnou sumou 51-tisíc eur. A na konte tak už má poriadne mastný balík peňazí. To však nie je všetko!

Český moderátor Leoš Mareš totiž oprášil svoj spev a usporiadal šou pred 18-tisícovým publikom, kam si ako hosťa zavolal aj mladého nádejného speváka Lacka, ktorý zaspieval svoju skladbu Pošta. Napriek tomu, že vedel, že vystúpenie nebude zadarmo a dostane zaň honorár, suma, ktorú mu Mareš dal, ho doslova šokovala. „Tak ti, Ladislav, za tvoj prvý koncert dávam honorár 100-tisíc českých korún (čo je 3 927 eur, pozn. red.),“ oznámil Leoš na koncerte prekvapenému mladíkovi.

Zaujímalo nás preto, ako sa Angyal cítil a čo na to hovorí, že za svoj prvý koncert zinkasoval takú mastnú sumičku. „Ja som bol potešený, že ma Leoš pozval na jeho koncert. Vôbec som nebol nervózny. Išiel som na pódium s tým, že si to idem užiť a vôbec som nečakal, že celá aréna bude so mnou spievať teoreticky hitovku,“ priznal topkám Lacko, ktorý nechápe, že z jeho skladby je už hit a že za jej odspievanie dostal aj kopu peňazí. „My sme s Leošom boli dohodnutí, keď mi volal, že za to dostanem honorár, ale vôbec som neočakával, že bude v takejto výške, taký vysoký. Bol som z toho veľmi prekvapený,“ netajil spevák, ktorý je vďačný všetkým ľuďom, ktorí mu poslali peniaze, aby mohol s mamou lepšie žiť. Uvedomuje si, že 51-tisíc eur je dosť veľký balík peňazí.

Zaujímalo nás preto, na čo tie peniaze použije. „Je to taký balík peňazí, že sa dokážem zabezpečiť do budúcnosti a ešte aj pomôcť mamine. Priorita je bývanie a už je vykukané niečo a začína sa to riešiť, a potom s ostatnými peniazmi sa uvidí, čo a ako,“ dodal na záver Angyal, ktorému účinkovaniu v šou prakticky zmenilo život.


Galéria

Ladislav Angyal Ladislav Angyal na koncerte Ladislav Angyal zo Superstar Mama Ladislava Angyala zo

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Tv Markíza;
VIDEO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články