Utorok, 6. jún 2023. Meniny má Norbert, zajtra Róbert.

Muzikálové hity v podaní zboru Les Sirènes so živou kapelou

Galéria fotiek (3)
Zdroj: Ester Popovič

Začnite rok 2023 v dobrej nálade, pretože na novoročnom koncerte ženského speváckeho zboru Les Sirènes sa rozhodne nudiť nebudete!


Výber toho najlepšieho z muzikálov Mamma Mia, La La Land, Bedári, Sestra v akcii a ďalšie svetoznáme melódie zaznejú v sobotu, 14. januára 2023 v doprovode živej kapely.

Po veľkom úspechu letného outdoorového koncertu „muzikálových medley“ sa Les Sirènes divákom opäť predstavia s obľúbenými muzikálovými a filmovými hitmi, tentokrát v priestoroch Pistroriho paláca v Bratislave.

Jedinečné zborové prevedenie megahitov, medzi ktorými nebude chýbať Oh Happy Day, Dancing Queen či Skyfall by si mali prísť vypočuť všetci milovníci filmovej a muzikálovej hudby. Živá kapela, svetoznáme melódie a zborový spev sú zárukou nevšedného umeleckého zážitku.

Ak ešte hľadáte originálny vianočný darček pre svojich blízkych, neváhajte a potešte ich vstupenkou na tento koncert! Vstupenky kúpite na Predpredaj.sk

Muzikálové hity v podaní
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Ester Popovič

O Les Siénes

Ženský komorný zbor Les Sirènes založil v roku 2018 dirigent Lukáš Kunst v Bratislave. Zbor si zakladá na kvalitnej interpretácii, vynikajúcej hlasovej kultúre, intonačnej a rytmickej precíznosti s veľkou dávkou muzikality, vďaka čomu je držiteľom viacerých medzinárodných ocenení.

Viac na: www.lessirenes.sk

Muzikálové hity v podaní
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Ester Popovič

Novoročný koncert Les Sirènes “TANGO, SWING, MUSICAL”

Kedy: v sobotu, 14.1.2023

O koľkej: o 18:00

Kde: v Pistoriho paláci

S kým: Ženský komorný zbor Les Sirènes

House band of Les Sirènes: Richard Šarközi, Pavol Bereza, Tibor Farkaš, Richard Voľný

Lukáš Kunst – dirigent

Lístky: 10€ Predpredaj.sk / 14€ na mieste

- reklamná správa - 


Súvisiace články

Najčítanejšie články