5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov | Topky.sk

°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
Zdroj: Unsplash
12.02.2020 10:00

Valentín je za rohom! Pokiaľ ešte nemáte vymyslené, čím obdarujete svojich blízkych, ponúkame vám zopár nápadov, ako na to. Môžete nám veriť, že aj keď ste práve nad kvetmi, parfumom či šperkami uvažovali, v tomto zozname nájdete ich originálnejšie varianty!


1. Schránka v Trezore lásky

Názov hovorí sám za seba – vaša láska môže byť bezpečne uložená v trezore, a nie je pritom potrebné chodiť ani príliš ďaleko. Jediný Trezor Lásky na svete sa totiž nachádza u nás, v Banskej Štiavnici. V Banke Lásky, dome, v ktorom žila Sládkovičova Marína. Celý trezor tvoria schránky, na ktorých sú práve verše z Maríny. A v nich si ľudia z celého sveta uchovávajú symboly svojej lásky. Netreba pritom hneď utekať do Banskej Štiavnice, stačí si schránku objednať online a certifikát vám príde e-mailom. A do Banky Lásky sa vyberiete kedykoľvek v priebehu roka.

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
Zdroj: Banka lásky

2. Romantický víkend

Banská Štiavnica však okrem toho skrýva mnoho ďalších romantických miest. Celý tento rok je zasvätený láske v rámci projektu Zaľúbená Štiavnica. Nie je však jediným miestom, kam sa dá ísť na romantický víkend priamo u nás. Či si zvolíte Trenčín, Bojnice, Čičmany, Rajecké Teplice, Betliar, Tokaj či niektoré z našich hôr a iných prírodných krás, určite neoľutujete spoločne strávené chvíle.

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
Zdroj: pixabay.com

3. Kvety, ktoré prežijú aj do najbližšieho Valentína

Hlavný problém kvitnúcich darčekov je ich trvácnosť. Pokiaľ siahnete po rezaných kvetoch, o pár dní skončí váš darček v koši. Dnes sa však už dajú kúpiť aj kvety, ktoré vydržia rok aj dva. Prebrázdite e-shopy a určite na ne natrafíte.

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
Zdroj: Unsplash

4. Parfum na mieru

Bezpečnou voľbou je siahnuť po parfume, ktorý má vaša polovička najradšej. Originálnejšou je však namiešať jej vlastný. Táto možnosť je už dostupná aj pre Slovákov, stačí len pohľadať! Parfum tak bude absolútne jedinečný, možností je doslova na tisíce a každý si dokáže nájsť to svoje – či už ide o darček pre ženu alebo muža. Ak si trúfnete, namiešajte svojmu partnerovi či partnerke parfum sami. Nie je to však potrebné, pretože aj zo samotnej tvorby parfumu si môžete spraviť zážitkový darček.

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
Zdroj: Unsplash

5. Šperky s venovaním

Valentín je pre mnohé páry príležitosťou na zásnuby. Šperky však podľa štatistík Heureky patria medzi najobľúbenejšie darčeky Slovákov na sviatok zamilovaných vo všebecnosti. Pokiaľ hľadáte ich originálnejšiu verziu, skúste ich personalizovať. Či už vygravírujete venovanie na hodinky pre manžela, kompas pre dobrodruha, náramky pre pár či náhrdelník pre dámu, jedno je isté. Takýto šperk nebude okrem obdarovaného vlastniť prakticky nikto iný na svete.

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov
Zdroj: Unsplash

-Reklamná správa- 


Galéria

5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov 5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov 5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov 5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov 5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov 5 najoriginálnejších Valentínskych darčekov

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články