Vyznáte sa vo whisky? Nenechajte si ujsť Whisky fest v srdci Bratislavy | Topky.sk

Nedeľa, 26. máj 2019. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Vyznáte sa vo whisky? Nenechajte si ujsť Whisky fest v srdci Bratislavy

Zdroj: Whisky Fest
15.03.2019 17:00

Whisky, whiske(y) a bourbony sa vďaka slovenským a zahraničným vystavovateľom opäť zídu na jednom mieste, aby ste si mohli vychutnať ich rozmanité chute a vône, rozšíriť si svoju obľúbenú a vyskúšanú radu o ďalšie značky a aby ste sa dozvedeli viac o krajinách a páleniciach, kde sa whisky a bourbony vyrábajú.


V neposlednom rade sú whisky festivaly skvelou príležitosťou stretnúť sa s rovnakými nadšencami a milovníkmi whisky ako ste vy a podeliť sa s nimi o svoje poznatky, novinky a postrehy zo sveta whisky.

Už po piaty raz sa v historických priestoroch Pálffyho paláca, v samom srdci Bratislavy, bude konať Whisky festival, ktorý je oslavou tzv. „živej vody“

Vyznáte sa vo whisky?
Zdroj: Whisky Fest

Vyznáte sa vo whisky?
Zdroj: Whisky Fest

Festival v posledných rokoch navštívilo veľa zahraničných hostí – bol medzi nimi aj známy Jim Murray, autor Whisky Bible, ďalej viedol svoju špeciálnu degustáciu Stano Vadrna a ďalší slovenskí aj zahraniční brand ambasádori. 

Vyznáte sa vo whisky?
Zdroj: Whisky Fest


Vyznáte sa vo whisky?
Zdroj: Whisky Fest

V tomto roku sa okrem riadených degustácií, ktoré organizujú spoločnosti Stock Sk, Corner Sk a Rémy – Cointreau Sk môžete prihlásiť aj na novinku – Slepú degustáciu, pri ktorej si vyskúšate svoju schopnosť rozoznať od seba druhy whisky. Na začiatku degustácie vás Jan Kuchař najprv zoznámi so štyrmi vybranými vzorkami vo všeobecnosti a vy si potom skúsite tieto vzorky whisky zaradiť a správne uhádnuť ich chuť, krajinu pôvodu, názov,...  Je to skvelá príležitosť ako si vyskúšať svoje „chuťové poháriky“zábavnou formou určiť whisky a možno aj vyhrať cenu

Vyznáte sa vo whisky?
Zdroj: Whisky Fest

Príďte sa otestovať, ochutnávať, dovzdelávať či spoznať nové – už 4. a 5. apríla v Pálffyho paláci
Vstupenky na Whisky Fest nájdete na Predpredaj.sk.

Vyznáte sa vo whisky?
Zdroj: Whisky Fest

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články