Aj vy trpíte problémom so štítnou žľazou? | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Aj vy trpíte problémom so štítnou žľazou?

Kniha Štítna žľaza
Kniha Štítna žľaza
30.05.2018 09:00

Autor bestsellerov New York Times Medicínske médium a Liečivá sila potravín Anthony William napísal ďalšiu knihu plnú zaujímavých faktov a tipov.


V knihe Štítna žľaza podáva informácie, s ktorými sa pacienti ešte nestretli. Problémy osvetľuje z nového pohľadu a rovnako prináša aj nový pohľad na ich liečbu.

Ak vás trápia chronické zdravotné problémy, nie ste sami. Naopak, patríte medzi milióny ľudí trpiacich nevysvetliteľnými symptómami. Už sto rokov čakáme od lekárov bližšie vysvetlenia problémov štítnej žľazy, no tie stále neprichádzajú. Ani najväčší odborníci celkom nechápu, čo naozaj spôsobuje vaše utrpenie. Aj za rakovinou štítnej žľazy sa skrýva viac, ako nám tvrdia.

Nemusíte podľahnúť zúfalstvu, ak už štítnu žľazu nemáte. Za ochorenie štítnej žľazy nemôže ani genetika. Dnešné diagnózy chorôb štítnej žľazy nevysvetľujú roky trápenia a boja so záhadnými symptómami.
Nemusíte čakať ďalších 10, 20, 30 alebo viac rokov, kým medicína nájde skutočné odpovede. Nemali by ste už stráviť ani deň, nieto ešte desaťročie pripútaní na lôžko, prežívajúc zo dňa na deň s pocitom, že zdravie vám nikto nevráti.

V knihe Štítna žľaza prináša Anthony William revolučný pohľad na epidémiu ochorení štítnej žľazy. Povzbudzuje čitateľov, aby sa sami stali odborníkmi na svoju štítnu žľazu. Podrobne vysvetľuje, kde je hlavný problém, ako aj to, čo sa skrýva za zápalom, autoimunitnými ochoreniami a množstvom ďalších symptómov a chorôb.
Nakoniec poskytuje návody, ako si možno zmeniť život, zachrániť štítnu žľazu a prinavrátiť si zdravie a vitalitu. Anthony pristupuje k problematike  ako doposiaľ nikto iný a prináša skutočné výsledky, čo  dosvedčia aj milióny jeho fanúšikov a nasledovateľov.

 „Keď  som si prečítala knihu Štítna žľaza,  rozšírila som  svoj prístup k liečbe  pacientov štítnej žľazy a sledujem úžasné, uspokojujúce a radostné výsledky,“ napísala Prudence Hallová, zakladateľka a vedúca lekárka zdravotnej inštitúcie The Hall Center.

V knihe Štítna žľaza si prečítate informácie, ktoré nepripomínajú nič, čo ste už počuli. Je načase, aby ste získali kontrolu nad svojím zdravím a stali sa odborníkom na štítnu žľazu. Okrem iného sa dozviete o skutočných príčinách a účinnej liečbe desiatok symptómov a ochorení, ako sú:

-          bolesti
-          úzkosť a depresia
-          autoimunitné ochorenia
-          otupenosť mozgu a neschopnosť sústrediť sa
-          rakovina
-          Epsteinov-Barrovej vírus
-          tehotenské komplikácie
-          únava
-          mononukleóza
-          fibromyalgia a chronický únavový syndróm
-          rednutie a vypadávanie vlasov
-          Hashimotovatyreoiditída
-          bolesti hlavy a migréna
-          búšenie srdca
-          závraty
-          hypertyreóza
-          hypotyreóza
-          symptómy menopauzy
-          nevysvetliteľné priberanie
-          poruchy spánku
-          tŕpnutie a necitlivosť

Anthony William

Odnepamäti sa objavujú správy o ľuďoch, ktorí majú mimoriadne schopnosti predstavujúce iné poznanie s takmer zázračnými schopnosťami. K nim patrí aj liečiteľ Anthony William – má neskutočný dar, vďaka ktorému zvolí ten najúčinnejší spôsob liečby. Svojimi radami a odporúčaniami pomohol tisíckam pacientov po celom svete vrátane filmových a rockových hviezd, miliardárov a profesionálních športovcov.
Autor sa stal neoceniteľným zdrojom informácií aj pre lekárov, ktorí potrebujú pomoc pri riešení tých najťažších prípadov. Keď svoje vedomosti v roku 2015 sprístupnil čitateľskej verejnosti, razom sa stal jeden z najpredávanejších svetových autorov. Napísal Medicínske médium a Liečivá sila potravín.
Teraz vyšla tretia kniha Medicínske médium: Štítna žľaza a pripravuje sa štvrtá Medicínske médium: Pečeň.

Užitočná kniha Štítna žľaza sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber možný na viac ako 160 pobočkách po celej SR >>


Galéria

Kniha Štítna žľaza Kniha Štítna žľaza Kniha Štítna žľaza Kniha Štítna žľaza

Nástroje k článkuPR článok


FOTO: ipark.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články