Cesty sú zjazdné, pokryté kašovitým snehom | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Cesty sú zjazdné, pokryté kašovitým snehom

Zdroj: SITA
24.02.2009 08:28

BRATISLAVA - Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne pokrytý vrstvou kašovitého snehu do jedného centimetra, na východnom Slovensku sú komunikácie mokré.


Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné, povrch vozoviek je prevažne pokrytý kašovitou, miestami utlačenou vrstvou snehu do štyroch centimetrov, v horských oblastiach miestami do šesť centimetrov, na východnom Slovensku sú cesty prevažne mokré.

Horské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je pokrytý kašovitou až utlačenou vrstvou snehu do 4 cm, okrem horského priechodu Pusté Pole, Branisko, Havran, Makov, Dargov, Ďurďošík a Soroška, kde je povrch ciest prevažne mokrý.

Pri nízkych teplotách je na mokrých a vlhkých vozovkách, na mostoch, pri vodných tokoch a vodných nádržiach zvýšené riziko vzniku poľadovice. Na ceste II/512 - Žarnovica - Veľké Pole je skrížený kamión. Cesta je neprejazdná do odvolania, a na ceste III/06517 - Vyhne je skrížený kamión, cesta je taktiež neprejazdná do odvolania.


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články