Streda9. júl 2025, meniny má Lujza, zajtra Amália

Polícia zaznamenala v Trnavskom kraji 29 dopravných nehôd: Vodiči jazdili pod vplyvom alkoholu

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj)

TRNAVA - Policajti počas minulého týždňa zaznamenali na cestách v Trnavskom kraji celkovo 73 škodových udalostí a 29 dopravných nehôd. Pri dvoch dopravných nehodách asistoval alkohol. Trnavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

„Za minulý týždeň nebola pri dopravnej nehode na cestách Trnavského kraja usmrtená žiadna osoba. Dve osoby sa pri dopravnej nehode zranili ťažko a 12 osôb utrpelo na cestách ľahké zranenia,“ priblížili policajti.

Polícia počas 24. kalendárneho týždňa vykonala 2880 dychových skúšok, z toho 26 bolo s pozitívnym výsledkom, 12 u vodičov a 14 u cyklistov. Šesť vodičov sa dopustilo prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

 

🚘🍷 AJ POČAS PREDOŠLÉHO TÝŽDŇA JAZDILI VODIČI „POD PAROU“ ☝️ALKOHOL ZA VOLANT NEPATRÍ‼️ 🚔 Policajti Trnavského kraja...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Wednesday, June 18, 2025
Viac o téme: AlkoholNehodyDopravaPolícia
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu