Streda21. február 2024, meniny má Eleonóra, zajtra Etela

Pre haváriu horúcovodu je od tepla odstavených takmer 1000 bytov

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Getty Images)

HUMENNÉ - Pre haváriu horúcovodu je od tepla a teplej vody odstavených v utorok v Humennom takmer 1000 bytov a viaceré objekty. Ako TASR z tlačového referátu mesta informoval Marián Škuba, od začiatku vykurovacej sezóny zaznamenala samospráva prostredníctvom Humenskej energetickej spoločnosti, s. r. o., už šiestu haváriu horúcovodu. Opätovne bolo dôvodom skorodované potrubie, dotknutá je veľká časť Sídliska III.

Odstávka dodávky tepla a s tým spojený výpadok prípravy teplej vody potrvá na Laboreckej ulici do 18.00 h. Miesto poruchy je podľa Škubu pri budove daňového úradu. "Obytná časť Sídliska III sa dotýka bytových domov Laborecká 1 až 33. Nútenú odstávku dodávky teplej vody má približne 1000 bytov," uviedol Škuba s tým, že havária horúcovodu je dôsledkom dlhodobého neinvestovania do distribučného systému tepla v meste Humenné.

Odstávka sa týka aj krytej plavárne, futbalového štadióna, Materskej školy Štefánikova, bytového domu C15, Centra voľného času, budovy Zekon, Vihorlatskej knižnice, objektov napojených na okruh EB3 a EB4, ako aj obchodného domu, obchodných centier a nákupných stredísk v danej lokalite.

Viac o téme: HaváriaHorúca vodaByty
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu