Nedeľa, 17. október 2021. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

MIMORIADNE Náhla smrť vo väzbe! Zomrel muž (†56) z Plačkovej drogovej kauzy

Pavol Duchoň vo väzbe zomrel na zlyhanie srdca.
Pavol Duchoň vo väzbe zomrel na zlyhanie srdca.
Zdroj: Ján Zemiar
14.10.2021 13:50

BRATISLAVA - Muž, u ktorého našli takmer deväť kíl pervitínu a 70-tisíc eur, náhle zomrel vo väzbe. Malo mu zlyhať srdce.


archívne video

Jeden z obvinených, ktorého vyšetrovateľ označil za člena organizovanej skupiny, do ktorej má patriť aj Zuzana Plačková s manželom, náhle zomrel vo väzbe. Ide o 56-ročného Pavla Duchoňa, invalidného dôchodcu. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

Pavol Duchoň
Špecializovaný trestný súd -
Zdroj: Ján Zemiar

U Duchoňa našla NAKA počas razie deväť kilogramov pervitínu a 70-tisíc eur v hotovosti. Jeho smrť potvrdila aj generálna prokuratúra. "Môžeme potvrdiť, že obvinený P. D. počas výkonu väzby zomrel. Okolnosti úmrtia však bližšie komentovať nebudeme, keďže sú predmetom vyšetrovania, v ktorom vykonáva dozor Okresná prokuratúra Trenčín," uviedol hovorca GP Dalibor Skladan.

Z Instagramu za mreže pre DROGY: Kto natrel Plačkovú s manželom? Hovorí sa o týchto ľuďoch

Podľa informácií portálu malo Duchoňovi zlyhať srdce. Sudca Špecializovaného trestného súdu Pulman ho poslal do väzby pred dvoma týždňami. Duchoň pred ním opísal, ako ho oslovili na spoluprácu. Uviedol, že je len invalidný dôchodca a spravil chybu, že robil skladníka. 


Galéria

Pavol Duchoň vo väzbe Špecializovaný trestný súd -

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
VIDEO: Maarty

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články