Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Danko otvoril rodinný album a našiel v ňom toto: FOTO ako mladé ucho pred ministerstvom!

Danko našiel spomienku z roku 1998.
Danko našiel spomienku z roku 1998.
Zdroj: Facebook/Andrej Danko
18.09.2021 16:50

BRATISLAVA - Na minulosť mnohí radi aj neradi spomínajú. Pomerne zmiešané pocity z konkrétnej spomienky má aj predseda mimoparlamentnej SNS Andrej Danko, ktorý na sociálnej sieti ukázal archívnu fotku samého seba, keď bol ešte mladý vojak. Túto fotku mu ukázala jeho mama, ktorá sa ponorila do spomienok v rodinnom albume. Priznal, že aj keď sa na vojne veľa naučil, bola to pre viacerých ťažká skúsenosť.


Danko cez víkend zverejnil archívnu fotku, ktorá sa datuje až do roku 1998, kedy mal Danko len 24 rokov. "Dala mi ju včera mama, vraj si ju odložila na pamiatku. Vtedy ťažko, ako každá matka, znášala, že som išiel na vojnu. Byť rok mimo domova, a to nie vo veľmi ľahkých podmienkach, bolo veľkou životnou skúsenosťou," priznáva Danko, ktorý si vojenčinu vyskúšal na Sliači, v Bratislave či v Novom Meste nad Váhom. Následne ukázal záber, kde doslova ako mladé ucho stojí pred rezortom obrany ešte z obdobia na prelome vlád Vladimíra Mečiara a Mikuláša Dzurindu.

Danko otvoril rodinný album
Zdroj: Facebook/Andrej Danko

Všetko zlé je na niečo dobré, tvrdí Danko o vojenčine

Ten spomína aj na časy, ako vnímala jeho odchod na vojenčinu rodina. "To si už vôbec neviem predstaviť pocity našich otcov, ktorí slúžili dva roky. Kto to nezažil, nikdy nepochopí. Vždy v živote platí, že vsetko zlé, je na niečo dobré. Naučil som sa tam najmä disciplíne a rešpektu. Človek na vojne pochopil, akí dôležití sú priatelia a rodina," skončil Danko.

Archívne video


Galéria

Danko našiel spomienku z

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Facebook/Andrej Danko

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články